Система резервного живлення Marstek Venus E 3.0 2.5 кВт 5.12 кВт·год
- Готово до відправки
- Код: K3-42-00302
58 795 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Система резервного живлення Marstek Venus E 3.0 2.5 кВт 5.12 кВт·год
Система резервного живлення Marstek Venus E 3.0 призначена для забезпечення безперервного електроживлення різних електронних пристроїв у разі вимкнення електрики. Вона підходить для використання в домашніх умовах, офісах та виробництвах, де важливо підтримувати роботу комп'ютерів, побутової техніки та інших електроприладів під час перебоїв з електропостачанням.
Основні характеристики
- Потужність: 2.5 кВт
- Ємність: 5.12 кВт·год
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marstek |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Користувацькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Wi-Fi | Да |
| Ємність акумулятора | 100 Ah |
| Вихідна частота | 50 Гц |
| Вхідна напруга | 187-253 В |
| Вихідний струм | 10.9 А |
| Гарантія | 12 міс. |
| Інтерфейси | Bluetooth, Ethernet, RS485, WiFi |
| ККД | 93.5 % |
| Клас захисту | IP65 |
| Кількість фаз | 1 |
| Кількість циклів | 6000 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Максимальна енергоємність | 5120 Вт*год |
| Монтаж | Настінний, Підлоговий |
| Напруга акумуляторної батареї | 51.2 В |
| Потужність пікова (короткочасна) | 3.5 кВт |
| Застосування | Для дачі, Для дому, Для квартири, Для офісу, Для сонячних панелей |
| Підтримка мобільного застосунку | MARSTEK |
| Робоча температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 480 / 153 / 624 мм |
| Серія | Venus |
| Тип захисту | Від перевантаження, Від перегріву |
| Тип пристрою | Система накопичення енергії |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 10 мс |
- Ціна: 58 795 ₴










