Гібридний інвертор Megarevo 05KL1D 5kW Off-Grid для сонячних панелей
- Готово до відправки
- Код: K3-42-00178
30 360 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гібридний інвертор Megarevo 05KL1D 5kW Off-Grid для сонячних панелей
Гібридний інвертор Megarevo 05KL1D 5kW призначений для перетворення постійного струму від сонячних панелей у змінний струм, що використовується для живлення електроприладів. Основна мета інвертора — забезпечення автономного електропостачання в умовах відсутності централізованої електромережі.
Основні характеристики
- Модель: Megarevo 05KL1D
- Потужність: 5kW
Переваги
- Автономність. Забезпечує електропостачання в умовах відсутності централізованої електромережі.
- Гібридна конструкція. Можливість роботи як з сонячними панелями, так і з акумуляторами для зберігання енергії.
- Економія витрат. Знижує витрати на електроенергію, забезпечуючи незалежність від зовнішніх джерел живлення.
Применение
- Ідеально підходить для заміських будинків та дач.
- Може використовуватися в місцях без доступу до електромережі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MEGAREVO |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| MPPT-контролер | Да |
| Інтерфейси | CAN, DRM, RS485, Сухі контакти |
| Вихідна частота | 50/60 Гц |
| Вхідна напруга | 176-270 В |
| Вхідна частота | 50/60 Гц |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| ККД | 96 % |
| Клас захисту | IP65 |
| Кількість фаз | 1 |
| Колір | Білий |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість модулів максимальна | 6 |
| Максимальна потужність | 7.5 кВт |
| Монтаж | Настінний |
| Напруга акумуляторної батареї | 48 В |
| Напруга від сонячних панелей | 100-440 В |
| Особливості | Безшумний, З зарядним пристроєм, Пасивне охолодження, Режим ДБЖ |
| Застосування | Для дачі, Для дому, Для квартири, Для комп'ютерів, Для котлів, Для насосу, Для освітлення, Для сонячних панелей, Для холодильників |
| Робоча температура | -25 °C ~ +60 °C |
| Режим підмішування | Да |
| Розміри | 455 / 447 / 200 мм |
| Струм розряду | 100 А |
| Тип акумулятора | LiFePo4, GEL, AGM, Li-ion |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип захисту | Від короткого замикання, Від перевантаження, Від перенапруги |
| Тип пристрою | Інвертор |
| Тип інвертора | Off-grid |
| Ток заряда | 100 А |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 10 мс |
- Ціна: 30 360 ₴





