Акумуляторна батарея Lithium Valley W15-5A LiFePO4 280А*год 51.2В 14336Вт*год настінний/підлоговий монтаж
- Готово до відправки
- Код: K3-42-00403
91 872 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна батарея Lithium Valley W15-5A LiFePO4 280А*год 51.2В 14336Вт*год
Акумуляторна батарея Lithium Valley W15-5A LiFePO4 є потужним джерелом енергії, що забезпечує надійне зберігання електрики для різноманітних застосувань. Вона підходить для використання в системах зберігання енергії, які можуть бути встановлені як на стіні, так і на підлозі.
Основные характеристики
- Ємність: 280А*год
- Напруга: 51.2В
- Потужність: 14336Вт*год
Преимущества
- Тривала робота електроприладів. Завдяки високій ємності та напрузі, акумулятор забезпечує тривалу роботу електроприладів.
- Енергонезалежність. Дозволяє зменшити залежність від електромережі та зекономити на рахунках за електрику.
Применение
- Ідеально підходить для домашніх сонячних електростанцій, де необхідно накопичувати енергію для подальшого використання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Виробник | Dacia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Ємність акумулятора | 280 Ah |
| Інтерфейси | CAN, RS232, RS485 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Клас захисту | IP65 |
| Кількість циклів | 8000 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість модулів максимальна | 20 |
| Максимальна енергоємність | 14336 Вт*год |
| Максимальний струм заряду | 200 А |
| Максимальний струм розряду | 200 А |
| Можливості підключення АКБ | Паралельне |
| Монтаж | Настінний, Підлоговий |
| Застосування | Інвертори, Для дачі, Для дому, Для квартири, Для офісу, Для сонячних панелей |
| Розміри | 800 / 500 / 227 мм |
| Струм розряду | 140 А |
| Температура заряду | 0 °C ~ +55 °C |
| Температура розряду | -20 °C ~ +60 °C |
| Тип пристрою | Акумуляторна батарея |
| Основні | |
| Колір | Білий |
| Ток заряда | 140 |
- Ціна: 91 872 ₴






