Комплект резервного живлення Megarevo 05KL1D 5kW 14.336kWh з акумуляторною батареєю 51.2V
- Готово до відправки
- Код: K3-42-00178-42-00403
118 566 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект резервного живлення Megarevo 05KL1D 5kW 14.336kWh з акумуляторною батареєю 51.2V
Комплект резервного живлення Megarevo 05KL1D 5kW 14.336kWh призначений для забезпечення автономного електроживлення різних пристроїв у разі вимкнення електроенергії.
Основні характеристики
- Потужність: 5kW
- Ємність акумулятора: 14.336kWh
- Напруга: 51.2V
Переваги
- Автономне електроживлення. Забезпечує роботу електроніки, освітлення та побутових приладів під час вимкнення.
- Підходить для різних умов. Ідеальний для використання в домашніх умовах, на дачах та в офісах.
Застосування
- Підтримка важливих електричних приладів під час перебоїв з електропостачанням.
- Забезпечення безперервної роботи для користувачів, залежних від електроенергії.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AGM |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| MPPT-контролер | Да |
| Ship Bundle Items | Separately |
| _cache_instance_store_filter | 1 |
| all_items_salable | 1 |
| Ємність акумулятора | 280 Ah |
| Індикація | LCD-дисплей |
| Інтерфейси | CAN, DRM, RS485, Локальний WiFi, Сухі контакти |
| Вихідна частота | 50/60 Гц |
| Вхідна напруга | 176-270 В |
| Вихідна напруга | 220 |
| Гарантія | 12 міс. |
| ККД | 96 % |
| Кількість фаз | 1 |
| Кількість циклів | 8000 |
| Максимальна енергоємність | 14336 Вт*год |
| Максимальна потужність | 7.5 кВт |
| Максимальний струм заряду | 200 А |
| Максимальний струм розряду | 200 А |
| Монтаж | Настінний, Підлоговий |
| Напруга акумуляторної батареї | 51.2 В |
| Робоча температура | -25 °C ~ +60 °C |
| Режим підмішування | Да |
| Розміри | 455 / 447 / 200 мм, 800 / 500 / 227 мм |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип захисту | Від короткого замикання, перевантаження, перенапруги |
| Тип пристрою | Комплект резервного живлення |
| Тип інвертора | Off-grid |
| Ток заряда | 100 |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 10 мс |
| Технічні характеристики | |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
- Ціна: 118 566 ₴



