Джерело безперебійного живлення Mini UPS SKE POE-432N 8800mAh 5V/9V/12V/15V/24V для роутера і медіаконвертера
- Готово до відправки
- Код: K3-42-00241
1 980 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Джерело безперебійного живлення Mini UPS SKE POE-432N 8800mAh 5V/9V/12V/15V/24V
Mini UPS SKE POE-432N — це пристрій, призначений для забезпечення безперервного живлення роутерів та медіаконвертерів, запобігаючи їх вимкненню під час перебоїв з електропостачанням.
Основні характеристики
- Ємність: 8800mAh
- Напруга: 5V, 9V, 12V, 15V, 24V
Застосування
- Підключення до роутера для забезпечення стабільного доступу до Інтернету під час вимкнення електроенергії.
- Підтримка роботи мережних пристроїв при збоях в електромережі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKE |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 17 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2.2 Ah (4 шт.) |
| Інтерфейси | DC x 3, PoE x 1, USB x 1 |
| Акумулятор | Вбудований |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| Вихідна напруга | 5 В, 9 В, 12 В, 15 В, 24 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Застосування ДБЖ | Медіаконвертер, Роутер |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник товару | Китай |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 160 / 105 / 27 мм |
| Тип виконання | Пластиковий корпус |
| Тип захисту | Від короткого замикання, перевантаження, розряду/перезаряду |
| Тип пристрою | Блок безперебійного живлення |
- Ціна: 1 980 ₴







