Портативна зарядна станція Sako Alpha-ESS 1000W 2KWh настінна
- Готово до відправки
- Код: K3-42-00315
28 463 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативна зарядна станція Sako Alpha-ESS 1000W 2KWh настінна
Портативна зарядна станція Sako Alpha-ESS 1000W 2KWh призначена для зберігання та постачання електричної енергії. Вона забезпечує можливість живлення різних електронних пристроїв у будь-яких умовах.
Основні характеристики
- Потужність: 1000W
- Ємність: 2KWh
Застосування
- Використовується в домашніх умовах, на дачі або під час подорожей.
- Дозволяє підключати побутову техніку, освітлення та заряджати електронні гаджети.
Додаткова інформація
Використання даної зарядної станції дозволяє залишатися автономними та забезпечувати електроенергією важливі пристрої у будь-який час, що особливо корисно під час відключення електрики або в умовах активного відпочинку на природі.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Sako |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід USB-A | 1 порт |
| Вихід USB-C | 1 порт |
| Вихід автомобільної зарядки / DC-вихід | 2 порти DC5521 12В/2.5А, загальна потужність 60 Вт |
| Вихід змінного струму (AC) | 2 порти 230 В 1000 Вт |
| Вихідний інтерфейс | AC-роз'єм, DC-роз'єм, USB Type A, USB Type C, Розетка 220 B |
| Вхід для сонячної панелі | 15-70В MPPT, макс. потужність 550 Вт |
| Гарантія | 12 міс. |
| Місткість | 2009.6 Вт*год |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість пристроїв, що заряджаються одночасно | 6 |
| Номінальна потужність | 1000 |
| Особливості | LED-дисплей, З портом на 12 В, Режим ДБЖ |
| Застосування | Для комп'ютерів, Для котлів, Для ноутбуків, Для побутової техніки, Для роутерів, Для холодильників |
| Робоча температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 430 / 290 / 145 мм |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип захисту | Від короткого замикання, Від надмірного струму, Від перевантаження, Від перегріву, Від перенапруги, Від розряду/перезаряду акумуляторної батареї |
| Тип пристрою | Зарядна станція |
- Ціна: 28 463 ₴










