Портативна зарядна станція Sako Alpha-ESS 1000W 2KWh
- Готово до відправки
- Код: K3-42-00307
28 463 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативна зарядна станція Sako Alpha-ESS 1000W 2KWh
Портативна зарядна станція Sako Alpha-ESS 1000W 2KWh призначена для забезпечення електроенергією різних пристроїв у будь-яких умовах. Вона має потужність 1000W і ємність 2KWh, що дозволяє одночасно заряджати кілька електронних пристроїв.
Основні характеристики
- Потужність: 1000W
- Ємність: 2KWh
Застосування
- Ідеально підходить для використання під час подорожей та кемпінгу.
- Дозволяє підключати ноутбук, смартфон та невелику побутову техніку.
Додаткова інформація
Зарядна станція забезпечує автономність та мобільність, дозволяючи залишатися на зв'язку та використовувати необхідні пристрої в будь-яких умовах.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Sako |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід USB-A | 1 порт |
| Вихід USB-C | 1 порт |
| Вихід автомобільної зарядки / DC-вихід | 2 порти DC5521 12В/2.5А, загальна потужність 60 Вт |
| Вихід змінного струму (AC) | 2 порти 230 В 1000 Вт |
| Вихідний інтерфейс | AC-роз'єм, DC-роз'єм, USB Type A, USB Type C, Розетка 220 B |
| Вхід для сонячної панелі | 13-55В MPPT, макс. потужність 550 Вт |
| Гарантія | 12 міс. |
| Місткість | 2009.6 Вт*год |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість пристроїв, що заряджаються одночасно | 6 |
| Номінальна потужність | 1000 Вт |
| Особливості | LED-дисплей, З портом на 12 В, Режим ДБЖ |
| Застосування | Для комп'ютерів, Для котлів, Для ноутбуків, Для побутової техніки, Для роутерів, Для холодильників |
| Робоча температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 278 / 243 / 330 мм |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип пристрою | Зарядна станція |
- Ціна: 28 463 ₴








