Джерело безперебійного живлення Kraft PSU-2405DIN 24V з кріпленням на DIN-рейку
- Готово до відправки
- Код: K3-43-00113
2 196 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Джерело безперебійного живлення Kraft PSU-2405DIN 24V
Джерело безперебійного живлення Kraft PSU-2405DIN 24V з кріпленням на DIN-рейку забезпечує стабільне живлення електронних пристроїв у випадку перебоїв з електрикою. Пристрій призначений для використання в промислових умовах, де важливо підтримувати роботу обладнання.
Основные характеристики
- Модель: PSU-2405DIN
- Напруга: 24V
Преимущества
- Легкость интеграции. Завдяки кріпленню на DIN-рейку, джерело легко інтегрується в існуючі електричні щити.
- Уникнення простоїв. Забезпечує безперервне живлення, що допомагає уникнути фінансових втрат через простої в роботі обладнання.
Применение
- Системи автоматизації.
- Системи контролю.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна напруга | 24 В |
| Вихідна потужність | 140 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | AC 190-265 В |
| Вихідний струм | 5 А |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Робоча температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 43 / 124 / 113 мм |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 0.5 А |
| Тип ДБЖ | Імпульсний |
| Тип виконання | Монтаж на DIN-рейку |
| Тип захисту | Від короткого замикання, перевантаження, перенапруги, глибокого разряду батарей |
| Тип пристрою | Блок безперебійного живлення |
- Ціна: 2 196 ₴


