Джерело безперебійного живлення WGP UPS103A 10400mAh 5V/9V/12V Li-ion для роутера та оптичного терміналу
- Готово до відправки
- Код: K3-42-00256
1 250 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Джерело безперебійного живлення WGP UPS103A 10400mAh 5V/9V/12V Li-ion
Джерело безперебійного живлення WGP UPS103A призначене для забезпечення безперервного живлення електронних пристроїв, таких як роутери та оптичні термінали. Пристрій дозволяє підтримувати роботу ваших пристроїв під час відключення електроенергії.
Основные характеристики
- Ємність: 10400mAh
- Вихідна напруга: 5V/9V/12V
- Тип акумулятора: Li-ion
Преимущества
- Тривале живлення. Завдяки ємності 10400mAh, ви отримуєте можливість тривалого живлення ваших пристроїв.
- Збереження доступу до Інтернету. Підключивши роутер до UPS103A, ви зможете зберегти доступ до Інтернету навіть під час перебоїв з електрикою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WGP |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Вихідна потужність | 24 Вт |
| Колір | Білий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 10.4 Ah |
| Інтерфейси | DC x 2, USB x 1 |
| Акумулятор | Вбудований |
| Вхідна напруга | DC 12 В |
| Вихідна напруга | 5 В, 9 В, 12 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Застосування ДБЖ | Оптичний термінал, Роутер |
| Країна виробник товару | Китай |
| Робоча температура | 0 °C ~ +45 °C |
| Розміри | 116 / 73 / 23.5 мм |
| Тип виконання | Пластиковий корпус |
| Тип захисту | Від короткого замикання, Від перевантаження |
| Тип пристрою | Блок безперебійного живлення |
- Ціна: 1 250 ₴






