Cable 3 in 1 ( L , M , С ) 2.4A (1.2m) — Earldom EC-IMC031
- Готово до відправки
- Код: K2-000083419
-
| Понеділок |
08:00 - 20:00
|
|
| Вівторок |
08:00 - 20:00
|
|
| Середа |
08:00 - 20:00
|
|
| Четвер |
08:00 - 20:00
|
|
| Пʼятниця |
08:00 - 20:00
|
|
| Субота |
08:00 - 20:00
|
|
| Неділя |
09:00 - 18:00
|
|
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Cable 3 in 1 ( L , M , С ) 2.4A (1.2m) — Earldom EC-IMC031234 ₴
Готово до відправки
Характеристики
Інформація для замовлення
|
| Виробник | Earldom |
|
| Group_Name | Earldom EC-IMC031 |
| Довжина кабелю | 1.2m м |
| Категорія товару | Cables |
| Код | 790635 |
| Підтип | Cable 3 in 1 |
| Роз'єм під'єднання | Cable 3 in 1 |
| Тип | Cables |