Біометричний замок Trinix TRL-5101F Black зі зчитувачем відбитків пальців і карт Mifare
- Готово до відправки
- Код: K3-65-00077
2 745 ₴
2 607,75 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Біометричний замок Trinix TRL-5101F Black
Біометричний замок Trinix TRL-5101F Black — це сучасний замок, що забезпечує високий рівень безпеки завдяки зчитувачу відбитків пальців та карт Mifare. Він ідеально підходить для використання в офісах, квартирах або на об'єктах, де важливо контролювати доступ.
Основні характеристики
- Тип замка: біометричний
- Методи доступу: відбитки пальців, картки Mifare
Переваги
- Зручність використання. Доступ здійснюється за допомогою унікальних відбитків пальців або карт, що виключає необхідність у ключах.
- Підвищена безпека. Біометрична технологія забезпечує контроль доступу та захист вашого майна.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trinix |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований контролер зі зчитувачем карт/ключів | Да |
| Відімкнення | Відбиток пальця, Карта, Ключ, Код |
| Гарантія | 12 місяців |
| Живлення | Батарея AA — 4 шт. |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Звукова індикація | Да |
| Інтерфейси | USB Type-C |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник товару | Китай |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Монтаж | Врізний |
| Пам'ять карт / подій | 200 карт |
| Пам'ять користувачів | 300 |
| Застосування | Для вхідних дверей, Для квартири, Для міжкімнатних дверей, Для офісу |
| Робоча температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Робоча частота | 13.56 МГц |
| Розміри | 280 / 66.5 мм |
| Індикація | Да |
| Сканер відбитка пальця | Да |
| Стандарт вбудованого зчитувача | Mifare |
| Тип дверей | Алюмінієві, Дерев'яні, Металеві, Пластикові |
| Тип пристрою | Замок біометричний |
| Струм споживання | 300 мА |
| Товщина дверей | 35-55 мм |
| Встановлення | Внутрішнє |
- Ціна: 2 607,75 ₴








