Сонячна панель Kraft KFP-200SP(XT60i) для зарядних станцій Oukitel BigBlue Ecoflow
- Готово до відправки
- Код: K3-42-00138
7 830 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сонячна панель Kraft KFP-200SP(XT60i)
Сонячна панель Kraft KFP-200SP(XT60i) призначена для перетворення сонячної енергії на електричну, що дозволяє заряджати різні електронні пристрої.
Основні характеристики
- Модель: Kraft KFP-200SP(XT60i)
Застосування
- Ідеально підходить для використання в умовах кемпінгу.
- Зручна для використання на природі або під час подорожей.
Додаткова інформація
Сонячна панель дозволяє забезпечувати зарядні станції Oukitel, BigBlue, Ecoflow енергією, що дає можливість залишатися на зв'язку та користуватися електронними пристроями навіть у віддалених місцях.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 20.5 В |
| Напруга холостого ходу | 24.2 В |
| Струм короткого замикання | 10.7 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник товару | Китай |
| Номінальна потужність | 200 Вт |
| Номінальний струм | 9.7 А |
| Розміри | В розкладеному стані 2205 / 570 мм, транспортувальний розмір 570 / 546 мм |
| Стан | Нове |
| Тип роз'єму | XT60i |
| Тип пристрою | Сонячна панель |
| Тип фотомодуля сонячної батареї | Монокристалічний кремній |
- Ціна: 7 830 ₴




