IP-камера Ubiquiti UniFi Protect G5 Dome Ultra (UVC-G5-DOME-ULTRA)
- Готово до відправки
- Код: DC-574026
5 441 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості: Широкий кут огляду (102.4°) Стійкий до погодних умов корпус зі ступенем захисту IPX4 Клас стійкості до вандалізму IK08 Краща продуктивність при слабкому освітленні Інфрачервоне нічне бачення до 10 м Покращений динамічний діапазон Стельова камера відеоспостереження Ubiquiti Camera G5 Dome Ultra 2K HD нового покоління має покращені технічні характеристики. Зокрема, їй властивий широкий кут огляду, який становить 102.4 градуси, і забезпечує ефективне виконання охоронних функцій. Пристрій буде надійно працювати навіть при поганому освітленні або в темряві за рахунок наявності вбудованого інфрачервоного світлодіодного підсвічування та ІЧ-фільтра. Стабільне та високопродуктивне функціонування даної моделі гарантовано. Камера має матрицю 5MP CMOS та об’єктив з фіксованою фокусною відстанню. Вона записує відео з роздільною здатністю 2688х1512 (16:9) та частотою 30 к/с. Також передбачена функція двостороннього аудіо для можливості спілкування в режимі реального часу. Корпус білого кольору UVC-G5-DOME-ULTRA має антивандальний захист та водостійкість, тому він буде налагоджено функціонувати на відкритому просторі, незважаючи на будь-які погодні умови. Це дозволяє широкий діапазон робочих температур: від -20 до +40°C. Розміри пристрою для відеоспостереження компактні - 68.2 х 63.6 мм, а маса складає всього 175 г.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ubiquiti |
| Тип камери | IP |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Вага | 175 г |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Інтерфейси | RJ-45 |
| Аудіо | односторонній аудіозв'язок (запис звуку) |
| Аудіо детекція | є |
| Вбудований мікрофон | з вбудованим мікрофоном |
| Визначення номерних знаків | немає |
| Визначення перетину лінії | є |
| Вулична | Немає |
| Дальність підсвічування | 30 м і менше |
| Детектор об'єму | є |
| Детектор руху | є |
| Додаткові дані | - |
| Діапазон робочих температур | -20°C~+40°C |
| Звукова сигналізація | немає |
| Клас захисту | внутрішня |
| Колір | white |
| Кут нахилу | немає даних |
| Кут огляду по вертикалі | 54.9° |
| Кут огляду по горизонталі | 102.4° |
| Кут повороту | немає даних |
| Максимальний обсяг карти пам'яті | - |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Нічна зйомка | є |
| Підтримка 4G/LTE | немає |
| Підтримка Wi-Fi | немає |
| Підтримка РоЕ | є |
| Робота від акумуляторних батарей | немає |
| Робота від сонячної батареї | немає |
| Робоча напруга | 37-57 В |
| Роздільна здатність | 4 Мп |
| Роздільна здатність відео | 2688х1512 |
| Розмір матриці | 1/2.4" |
| Розміри | 68.2 х 63.6 х 63.6 мм |
| Розпізнавання людей/автомобілів | є |
| Світлова сигналізація | немає |
| Слот для карт пам'яті | немає |
| Сповіщення про вторгення в область | є |
| Тип | дротові |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| У комплекті | камера, інструкція |
| Форм-фактор | купольна (dome) |
| Формат відео | H.264 |
| Хмарне сховище | немає |
| Чутливість | немає даних |
- Ціна: 5 441 ₴










