IP-камера Ubiquiti UniFi Protect G5 Bullet (UVC-G5-BULLET)
- Готово до відправки
- Код: DC-572004
8 498 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості: Гнучке регулювання за трьома осями Декілька варіантів монтажу (стіна, стовп і стеля) Вбудований мікрофон Всепогодний корпус із класом захисту IPX4 Вбудовані ІЧ-світлодіоди для покращеного нічного бачення на відстані до 10 м Модель UVC-G5-BULLET є камерою для відеоспостереження 2K HD PoE. Порівняно з попередніми екземплярами, її параметри покращено. Даний пристрій здатний ефективно виконувати поставлені завдання у приміщенні та на вулиці. Наявність інфрачервоного підсвічування дозволяє здійснювати відеозйомку навіть у темну пору доби. При цьому дальність дії світлодіодів становить максимум 10 м. Передбачена можливість гнучкого регулювання за трьома осями. Вбудований мікрофон дозволяє записувати відео зі звуком. Камера оснащена сенсором 5MP CMOS та об’єктивом з фіксованою фокусною відстанню. Максимальна роздільна здатність відео – 2688х1512 (16:9). Для налаштування зображення можна скористатися додатковими функціями. Монтаж цієї камери передбачає кілька варіантів: настінний, стельовий або установка на стовп. Її корпус надійно захищений від впливу умов довкілля. Габарити UVC-G5-BULLET компактні, без кріплення вони становлять 75,5х74,4 мм при масі 225 г.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ubiquiti |
| Тип камери | IP |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Інтерфейси | RJ-45 |
| Аудіо | односторонній аудіозв'язок (запис звуку) |
| Аудіо детекція | немає |
| Вага | немає даних г |
| Вбудований мікрофон | з вбудованим мікрофоном |
| Визначення номерних знаків | є |
| Визначення перетину лінії | є |
| Вулична | Да |
| Дальність підсвічування | 30 м і менше |
| Детектор об'єму | є |
| Детектор руху | є |
| Додаткові дані | - |
| Діапазон робочих температур | -20°C~+40°C |
| Звукова сигналізація | немає |
| Клас захисту | IP55 |
| Колір | white |
| Кут нахилу | немає даних |
| Кут огляду по вертикалі | 45.1° |
| Кут огляду по горизонталі | 84° |
| Кут повороту | немає даних |
| Максимальний обсяг карти пам'яті | - |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Нічна зйомка | є |
| Підтримка 4G/LTE | немає |
| Підтримка Wi-Fi | немає |
| Підтримка РоЕ | є |
| Робота від акумуляторних батарей | немає |
| Робота від сонячної батареї | немає |
| Робоча напруга | 5 В |
| Роздільна здатність | 5 Мп |
| Роздільна здатність відео | 2688х1512 |
| Розмір матриці | 1/2.4" |
| Розміри | немає даних |
| Розпізнавання людей/автомобілів | є |
| Світлова сигналізація | немає |
| Слот для карт пам'яті | немає |
| Сповіщення про вторгення в область | є |
| Тип | дротові |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| У комплекті | камера, інструкція |
| Форм-фактор | корпусна (bullet) |
| Формат відео | H.264 |
| Хмарне сховище | немає |
| Чутливість | немає даних |
- Ціна: 8 498 ₴







