IP-камера Reolink TrackMix Series P760 (TrackMix PoE)
- Готово до відправки
- Код: DC-568427
10 886 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Загальна картина та найдрібніші деталі Двооб’єктивна камера синхронно знімає як повноекранні, так і великі плани однієї і тієї ж події та відображає їх на одному екрані! Автоматичне стеження та автофокусування Двооб’єктивна камера може панорамувати та нахиляти (до 355° по горизонталі, 90° по вертикалі) для автоматичного відстеження об’єкта та відображення його як у панорамному, так і у збільшеному вигляді. 4K наближає вас до реальності Камера з роздільною здатністю 4K Ultra HD 8 МП знімає зображення з високою деталізацією. Відкрийте для себе більше зі збільшенням масштабу. Інтелектуальне виявлення та двосторонній аудіозв’язок TrackMix Series P760 може відрізняти людей, транспортні засоби та свійських тварин від інших об’єктів, забезпечуючи більш точні оповіщення. Крім того, ви можете спілкуватися через вбудований мікрофон та динамік камери.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | REOLINK |
| Тип камери | IP |
| Загальні | |
| Вага | 1211 г |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Інтерфейси | RJ-45 |
| Аудіо детекція | немає |
| Вбудований мікрофон | з вбудованим мікрофоном |
| Визначення номерних знаків | немає |
| Визначення перетину лінії | немає |
| Вулична | Да |
| Дальність підсвічування | 30 м і менше |
| Детектор об'єму | немає |
| Детектор руху | є |
| Додаткові дані | підтримка Google Assistant, Reolink NVR |
| Діапазон робочих температур | -10°C~+55°C |
| Звукова сигналізація | немає |
| Клас захисту | IP65 |
| Колір | white |
| Кут нахилу | немає даних |
| Кут огляду по вертикалі | 38° - 104° |
| Кут огляду по горизонталі | 21° - 60° |
| Кут повороту | немає даних |
| Максимальний обсяг карти пам'яті | 256 ГБ |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Нічна зйомка | є |
| Підтримка 4G/LTE | немає |
| Підтримка Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Підтримка РоЕ | є |
| Робота від акумуляторних батарей | немає |
| Робота від сонячної батареї | немає |
| Робоча напруга | 12 В |
| Роздільна здатність | 8 Мп |
| Роздільна здатність відео | 3840x2160 |
| Розмір матриці | 1/3" + 1/2.8" |
| Розміри | 228 х 147 х 129 мм |
| Розпізнавання людей/автомобілів | є |
| Світлова сигналізація | немає |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Сповіщення про вторгення в область | є |
| Тип | бездротові |
| Тип підсвічування | ІЧ/видиме світло |
| Фокусна відстань | 2.8 - 8 мм мм |
| Форм-фактор | роботизована |
| Формат відео | H.264/H.265 |
| Чутливість | немає даних |
- Ціна: 10 886 ₴









