IP-камера Reolink RP-WCB8MZ 2.7-13.5 mm
- Готово до відправки
- Код: DC-560535
9 166 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Reolink RP-WCB8MZ — це корпусна IP-камера з ШІ, що поєднує в собі надвисоку чіткість 4K Ultra HD та гнучкість 5-кратного оптичного зуму. Продуктивність там, де це важливо Завдяки вбудованому Wi-Fi 6, RP-WCB8MZ забезпечує швидшу пропускну здатність даних, більший радіус дії та підвищену стабільність. Дводіапазонна гнучкість забезпечує надійне покриття – 5 ГГц для високошвидкісної передачі даних на відкритих просторах та 2.4 ГГц для кращого проникнення крізь стіни. Гнучка інтеграція сигналізації Підключення сигналізації без складної системи керування. Завдяки вхідним та вихідним кабелям ця камера легко інтегрується з пристроями входу сигналізації, такими як датчики та дверні магніти, а також з пристроями виходу сигналізації, такими як динаміки та стробоскопи. Пошук відео зі штучним інтелектом Знаходьте важливе за лічені секунди завдяки відеопошуку на основі штучного інтелекту - більше не потрібно переглядати багатогодинний відеоматеріал. Ця функція аналізує локально збережені записи подій, щоб ідентифікувати люде або об’єкти на основі певних ознак. Просто введіть короткий опис (наприклад, «жовтий собака», «людина на мотоциклі»), щоб миттєво знайти відповідний відеоматеріал. Захист периметра Оснащена функціями сповіщення про перетин лінії, сповіщення про вторгнення в зону та сповіщення про затримку в зоні на основі штучного інтелекту, ця камера професійного класу забезпечує точний цілодобовий захист критично важливих зон, що дозволяє швидко реагувати на загрози безпеці. Завдяки гнучким варіантам встановлення, ця камера забезпечує довговічне та високопродуктивне спостереження в широкому спектрі застосувань, від житлових приміщень до комерційних об’єктів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | REOLINK |
| Тип камери | IP |
| Загальні | |
| Вага | 776 г |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Інтерфейси | RJ-45 |
| Аудіо | двосторонній аудіозв'язок |
| Аудіо детекція | немає |
| Вбудований мікрофон | з вбудованим мікрофоном |
| Визначення номерних знаків | немає |
| Визначення перетину лінії | є |
| Вулична | Да |
| Дальність підсвічування | 30 м і менше |
| Детектор об'єму | немає |
| Детектор руху | є |
| Додаткові дані | підтримка Google Assistant, Reolink NVR |
| Діапазон робочих температур | -30°C~+55°C |
| Звукова сигналізація | є |
| Клас захисту | IP67 |
| Колір | white |
| Кут нахилу | немає даних |
| Кут огляду по вертикалі | 18° - 56.2° |
| Кут огляду по горизонталі | 108.6° - 32° |
| Кут повороту | немає даних |
| Максимальний обсяг карти пам'яті | 512 ГБ |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Нічна зйомка | є |
| Підтримка 4G/LTE | немає |
| Підтримка Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Робота від акумуляторних батарей | немає |
| Робота від сонячної батареї | немає |
| Робоча напруга | 12 В |
| Роздільна здатність | 8 Мп |
| Роздільна здатність відео | 3840x2160 |
| Розмір матриці | 1/2.8″ |
| Розміри | 220 х 76 х 74 мм |
| Розпізнавання людей/автомобілів | є |
| Світлова сигналізація | є |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Сповіщення про вторгення в область | є |
| Тип | бездротові |
| Тип підсвічування | ІЧ/видиме світло |
| У комплекті | камера, інструкція |
| Фокусна відстань | 2.7 - 13.5 мм мм |
| Форм-фактор | корпусна (bullet) |
| Формат відео | H.264/H.265 |
| Хмарне сховище | немає |
| Чутливість | немає даних |
- Ціна: 9 166 ₴








