IP-камера Reolink E Series E340 (E1 Zoom)
- Готово до відправки
- Код: DC-555567
4 082 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Більш потужна, але все ще маленька Зустрічайте нове покоління серії Reolink E1. Розширені функції – 8-мегапіксельна камера Super HD та оптичний зум додані до цієї компактної камери. Плюс двосторонній аудіозв’язок, віддалений перегляд реального часу та інші інтелектуальні можливості допоможуть вам залишатися на зв’язку з тим, що вам дорого. Будьте ближчими до родин і відверніться від турбот. Чіткість, навіть коли ви наближаєте Погляньте на свій будинок у форматі Super HD. Або збільшити масштаб, щоб побачити деталі того, що вам дорого, без погіршення зображення. Reolink E Series E340 також добре справляється вночі, з 10 ІЧ-світлодіодами, які охоплюють до 40 футів в умовах низького освітлення. Панорамування та нахил для автоматичного стеження Камера може обертатися на 355° і нахилятися на 50°, щоб охоплювати більше областей. Крім того, вона автоматично слідує за людьми та домашніми тваринами та записує стан та маршрути дітей, літніх людей, домашніх тварин, а також зловмисників. Ви також можете повернути камеру вручну. Автоматичне стеження доступне лише у горизонтальному напрямку. Двохдіапазонний WiFi для надійного підключення Доступні як 2,4 ГГц, так і 5 ГГц WiFi-підключення. Ви можете отримати надійний сигнал та більше варіантів бездротового підключення. Чудова покадрова зйомка Спостерігайте за змінами годин, днів або навіть тижнів лише за кілька хвилин, що спрощує зйомку краси довгострокових подій, таких як схід та захід сонця. Керуйте своїми камерами без допомоги рук Керувати E-Series E340 за допомогою Google Assistant простіше простого. Просто скажіть "Окей, Google, покажи мені заднє подвір’я", і пряма трансляція з’явиться на вашому Google Nest Hub або телевізорах з підтримкою Chromecast.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | REOLINK |
| Тип камери | IP |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Вага | 250 г |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Варіофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Інтерфейси | - |
| Аудіо | двосторонній аудіозв'язок |
| Аудіо детекція | немає |
| Вбудований мікрофон | з вбудованим мікрофоном |
| Визначення номерних знаків | немає |
| Визначення перетину лінії | немає |
| Вулична | Немає |
| Дальність підсвічування | 30 м і менше |
| Детектор об'єму | немає |
| Детектор руху | є |
| Додаткові дані | підтримка Google Assistant, Reolink NVR |
| Діапазон робочих температур | -10°C~+55°C |
| Звукова сигналізація | є |
| Клас захисту | внутрішня |
| Колір | white |
| Кут нахилу | 50° |
| Кут огляду по вертикалі | 37° - 75° |
| Кут огляду по горизонталі | 48° - 98° |
| Кут повороту | 355° |
| Максимальний обсяг карти пам'яті | 256 ГБ |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Нічна зйомка | є |
| Підтримка 4G/LTE | немає |
| Підтримка Wi-Fi | 2.4 ГГц, 5 ГГц |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Робота від акумуляторних батарей | немає |
| Робота від сонячної батареї | немає |
| Робоча напруга | 5 В |
| Роздільна здатність | 8 Мп |
| Роздільна здатність відео | 3840x2160 |
| Розмір матриці | 1/2.8″ |
| Розміри | 80 x 80 x 111 мм |
| Розпізнавання людей/автомобілів | є |
| Світлова сигналізація | немає |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Сповіщення про вторгення в область | є |
| Тип | дротові |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Фокусна відстань | 2.8 - 8 мм мм |
| Форм-фактор | кубічна |
| Формат відео | H.264 |
| Чутливість | немає даних |
- Ціна: 4 082 ₴





