IP камера TP-Link Tapo C520WS
- Готово до відправки
- Код: DC-525027
3 600 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Tapo C520WS відтворює яскравіші зображення, ніж інші кольорові камери нічного бачення з увімкненими прожекторами, завдяки датчику Starlight. Кришталево чисте зображення 2K QHD Тепер у 1,7 рази більше пікселів, ніж у 1080p, що забезпечує чіткіше відео та яскравіші фотографії. Інтелектуальне виявлення ШI ідентифікує людей, домашніх тварин і транспортні засоби, сповіщаючи користувачів за потреби. Налаштуйте виявлений об’єкт Відрегулюйте чутливість виявлення руху та налаштуйте зони/межі активності для вашої зручності. Ви також можете ввімкнути режим патрулювання, щоб камера курсувала між двома налаштованими точками. Надійна мережа, гнучке підключення Дві потужні зовнішні антени забезпечують ширше покриття бездротового зв’язку (до 150 метрів на відкритих місцях) і більш стабільне з’єднання. Ви також можете підключити свою камеру до мережі через порт RJ45 Ethernet. Налаштована звукова та світлова сигналізація Записуйте власні аудіо як сигналізацію, щоб розширити час використання. Також підтримується надяскраве та регульоване світло, щоб відлякувати небажаних відвідувачів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Тип камери | IP |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 3.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Інтерфейси | RJ-45 |
| Аудіо | двосторонній аудіозв'язок |
| Аудіо детекція | є |
| Вага | немає даних г |
| Вбудований мікрофон | з вбудованим мікрофоном |
| Визначення номерних знаків | є |
| Визначення перетину лінії | є |
| Вулична | Да |
| Дальність підсвічування | 30 м і менше |
| Детектор об'єму | є |
| Детектор руху | є |
| Додаткові дані | підтримка Google Assistant, Alexa |
| Діапазон робочих температур | -30°C~+60°C |
| Звукова сигналізація | є |
| Клас захисту | IP66 |
| Колір | white |
| Кут нахилу | 90° |
| Кут огляду по вертикалі | 53° |
| Кут огляду по горизонталі | 95° |
| Кут повороту | 360° |
| Максимальний обсяг карти пам'яті | 512 ГБ |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Нічна зйомка | є |
| Підтримка 4G/LTE | немає |
| Підтримка Wi-Fi | 2.4 ГГц |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Робота від акумуляторних батарей | немає |
| Робота від сонячної батареї | немає |
| Робоча напруга | 12 В |
| Роздільна здатність | 4 Мп |
| Роздільна здатність відео | 2560х1440 |
| Розмір матриці | 1/3" |
| Розміри | 123 х 83 х 123 мм |
| Розпізнавання людей/автомобілів | є |
| Світлова сигналізація | є |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Сповіщення про вторгення в область | є |
| Тип | бездротові |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| У комплекті | камера, блок живлення, монтажний комплект, інструкція |
| Форм-фактор | корпусна (bullet) |
| Формат відео | H.264 |
| Хмарне сховище | є |
| Чутливість | немає даних |
- Ціна: 3 600 ₴








