IP-камера Reolink Go Series G430 (Go PT Plus) Без сонячної панелі
- Готово до відправки
- Код: DC-516958
10 313 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Reolink G430 100% абсолютно бездротова розумна камера 2K 5MP з акумулятором 3G/4G LTE | 2K 5MP | Сонячна панель Reolink G430 підтримує стільникову мережу 3G/4G LTE, обертається на 355° і нахиляється на 140°. Вона має високу роздільну здатність 2K 5MP Super HD й інтелектуальне розпізнавання людей і транспортних засобів. Там, де Wi-Fi і електрика недоступні, Reolink G430 все одно працюватиме і забезпечить легкий, безпечний і гнучкий моніторинг території. Для використання камери потрібна картка Nano SIM і тарифний план стільникового зв’язку. Основні характеристики: • Бачить чіткіше та охоплює більше Завдяки роздільній здатності 2K 5 Мп камера робить чіткі зображення та знімає відео з чудовою деталізацією. Вона також може обертатись на 355° і нахилятись на 140°, щоб охопити більшу зону для моніторингу. • Нічне спостереження: вона бачить у темряві Завдяки 6 ІЧ-світлодіодам камера знімає відео з високою деталізацією навіть в умовах поганого освітлення. Насолоджуйтеся безтурботною ніччю відтепер! • Акумуляторна батарея Встановлення без кабелю. Тривала робота на одному заряді. • Живлення сонячною енергією Дозволяє працювати при відсутності підключення до електромережі. • Двосторонній аудіозв’язок Інтерактивне спілкування з гостями в режимі реального часу. • Розумні сповіщення Миттєво попереджає вас у разі виявлення людини/автомобіля/руху. • Віддалений доступ у будь-який час Ви можете керувати налаштуваннями камери та переглядати відео в реальному часі будь-коли й будь-де. • Водонепроникний дизайн Камера розроблена для роботи в різних погодних умовах. Її міцний корпус витримує сильну спеку, вологість і холод. • Сирена При виявленні руху спрацьовує потужна сирена. Її можна змінити на власне голосове повідомлення. • Спостереження наживо та відтворення За допомогою безплатного застосунку або клієнта Reolink ви можете перевіряти, що відбувається у вашому домі чи на підприємстві, а також миттєво відповідати по аудіозв'язку. Знаходьте збережені відео та переглядайте їх. Живлення без підключення до мережі Акумулятор Reolink G430 живиться від акумуляторної батареї з тривалим терміном використання та може працювати без будь-яких кабелів навіть під час відключення електроенергії. Акумуляторна батарея поставляється у комплекті з камерою. Живлення сонячною енергією Заряджайте акумулятор за допомогою сонячної панелі Reolink. Просто встановіть камеру та панель – і все працюватиме автономно, без вашої участі. Визначення руху, повідомлення у режимі реального часу Отримуйте миттєві й правдиві сповіщення про рух об’єктів у кадрі. Камера вас сповістить щойно PIR датчик виявить рух. Налаштувавши чутливість до руху і розклад PIR, ви можете персоналізувати камеру, щоб зловити в кадр те, що вам дійсно потрібно. Типи сповіщень: - мобільний додаток: миттєві push-повідомлення на вашому смартфоні - е-mail: повідомлення на пошту з фрагментами запису або фотографіями - сирена: при виявленні руху камера може увімкнути потужну сирену або ж відтворити записане повідомлення Двосторонній аудіозв’язок Спостерігайте в реальному часі і будьте в курсі подій у вас вдома або в офісі через мобільний додаток Reolink або програму на вашому ПК. Завдяки вбудованому мікрофону та динаміку ви можете чути й говорити через камеру: спілкуватися зі своїми близькими, відлякувати потенційних грабіжників і миттєво реагувати, навіть якщо перебуваєте поза межами приміщення. Гнучкі можливості запису: за рухом, 24/7 або за розкладом Камера забезпечує безперервний запис чи запис кліпів за рухом. Це допоможе зберегти пам'ятні події, такі як перші кроки вашої дитини або сюрприз-вечірку. Зберігати записи можна у декілька способів: - на MicroSD: підтримується запис на флеш-носій - у Reolink Cloud, щоб мати до них доступ будь-де і будь-коли Приголомшливі таймлапс відео Довгострокові події, такі як цвітіння квітів, схід сонця, міські пейзажі чи навіть будівельні проєкти, надто плинні, щоб можна було споглядати їх в реальному часі. Reolink G430 з інтервальним фільмуванням — це гарний спосіб спостерігати, записувати та ділитися подіями за лічені хвилини або секунди. Зашифроване хмарне сховище Відеозаписи можна завантажити в хмару Reolink. Зашифрований хмарний сервіс забезпечує віддалене резервне копіювання важливих моментів і дає змогу відтворювати відео в будь-який час у будь-якому місці.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | REOLINK |
| Тип камери | IP |
| Загальні | |
| Вага | 485 г |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Інтерфейси | USB Type-C |
| Аудіо | двосторонній аудіозв'язок |
| Аудіо детекція | немає |
| Вбудований мікрофон | з вбудованим мікрофоном |
| Визначення номерних знаків | немає |
| Визначення перетину лінії | немає |
| Вулична | Да |
| Дальність підсвічування | 30 м і менше |
| Детектор об'єму | немає |
| Детектор руху | є |
| Додаткові дані | підтримка Google Assistant, Alexa |
| Діапазон робочих температур | -10°C~+55°C |
| Звукова сигналізація | є |
| Клас захисту | IP64 |
| Колір | white |
| Кут нахилу | 140° |
| Кут огляду по вертикалі | 47° |
| Кут огляду по горизонталі | 90° |
| Кут повороту | 355° |
| Максимальний обсяг карти пам'яті | 128 ГБ |
| Матеріал корпусу | метал/пластик |
| Нічна зйомка | є |
| Підтримка 4G/LTE | є |
| Підтримка Wi-Fi | немає |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Робота від акумуляторних батарей | Да |
| Робота від сонячної батареї | Да |
| Робоча напруга | 5 В |
| Роздільна здатність | 5 Мп |
| Роздільна здатність відео | 2880x1620 |
| Розмір матриці | 1/3" |
| Розміри | 98 х 98 х 122 мм |
| Розпізнавання людей/автомобілів | є |
| Світлова сигналізація | є |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Сповіщення про вторгення в область | є |
| Тип | бездротові |
| Тип підсвічування | ІЧ/видиме світло |
| Форм-фактор | роботизована |
| Формат відео | H.265 |
| Чутливість | немає даних |
- Ціна: 10 313 ₴




