Акумуляторний пилосос Deerma T10W (DEM-T10W)
- Готово до відправки
- Код: DC-557857
4 146 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасний та компактний акумуляторний пилосос Deerma T10W створений спеціально для максимально якісного та ефективного прибирання Вашого житлового приміщення. За допомогою потужного вбудованого мотора зі швидкістю 120000 об/хв та акумулятором великої ємності 6х2200 мАг дозволяє прибирати з повним комфортом та свободою. Високопотужний двигун зі швидкістю 120000 об/хв забезпечує ефективну роботу, створюючи величезний негативний тиск та забезпечує чудову ефективність прибирання Вашого житлового приміщення. Легке прибирання будь-якого забруднення Завдяки високій потужності всмоктування 20кПа і двом рівням регулювання Icon 85AW здатний за один раз прибрати весь дрібний пил і дрібне сміття, а шерсть свійських тварин і волосся не залишаться на підлозі і буде прибрано за лічені секунди. Тривалий час автономної роботи За допомогою акумулятора великої ємності на 6х2200 мАг, Deerma T10W забезпечує безпечне та ефективне прибирання від кімнати до кімнати. Безперервне прибирання протягом 40 хвилин Одного заряду акумулятора Deerma T10W вистачає на прибирання площею 200 кв/м, що означає комфортне прибирання всього Вашого будинку. Підсвічування під час прибирання Deerma T10W має вбудовану в щітку спеціальне зелене світлодіодне підсвічування, яке дозволяє освітлювати площу прибирання перед пилососом навіть у найтемніших куточках Вашого будинку для досягнення ідеальної чистоти. Спеціальна V-подібна щітка Спеціальна V-подібна спіральна щітка в сукупності з потужним рівнем всмоктування забезпечує повне прибирання всього дрібного сміття та волосся швидко та легко. Продумана конструкція щітки 38 зубців які розташовані перед щіткою гарантують, що ні волосся, ні шерсть свійських тварин не намотуються на щітку. Глибоке очищення навіть у найвужчих місцях Ультратонка щітка діаметром 48мм та ергономічний корпус діаметром 94мм дозволяють легко прибирати під диваном або у вузькому куточку Вашої оселі. Високоефективна система фільтрації Технологія 6-кратної системи циклонної фільтрації ефективно перехоплює і відокремлює дрібні частинки пилу, що запобігає повторному попаданню пилу в повітря, забезпечує чистіше повітря на вході. Ультралегкий дизайн Ультралегкий дизайн пилососу Deerma T10W забезпечує прибирання не тільки на підлозі, а й прибирання в куточках стелі, при цьому руки не втомляться і не болітимуть. Функція міні-пилососу Deerma T10W ідеально підходить для більш точного прибирання меблів. Глибоке та портативне очищення куточків меблів забезпечує чистоту та свіжість у Вашому будинку. Вертикальна стійка для зберігання Пилосос фіксується на стіні вертикально для надійного та безпечного зберігання з усіма потрібними для Вас аксесуарами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deerma |
| Живлення | Акумулятор |
| Об'єм пилозбірника | 0.27 л |
| Потужність всмоктування | 85 Вт |
| Споживана потужність | 290 Вт |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування щітки | з підсвічуванням |
| Індикатор заповнення пилозбірника | відсутній |
| Індикатор заряду | є |
| Випускний фільтр | HEPA |
| Входить до комплекту постачання | пилосос, турбощітка, центральна трубка, щілинна насадка, насадка для меблів, настінне кріплення, адаптер живлення |
| Для меблів | є |
| Додаткові насадки | немає |
| Еко-режим | відсутній |
| Збір рідини | відсутній |
| Знімний пилосос | зі знімним пилососом |
| Колір | Білий |
| Кількість рівнів потужності | 1 режим + Турборежим |
| М'який валик | є |
| Модуль для вологого прибирання | немає |
| Міні-турбощітка | немає |
| Напруга акумулятора | 22,2 В |
| Насадка прямого всмоктування | немає |
| Настінний кріплення | в комплекті |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Підлога/Килим | є |
| Регулятор потужності | на корпусі |
| Тип пилососу | вертикальний |
| Тип ручки | Пряма |
| Турборежим | є |
| Турбощітка | є |
| УФ-обробка | немає |
| Циклонна система | є |
| Час повного заряджання акумулятора | 4 роки |
| Час роботи від акумулятора (звичайний режим) | 40 хв |
| Щілинна | є |
- Ціна: 4 146 ₴










