Акумуляторний пилосос Dreame R10s Aqua (VZV25A)
- Готово до відправки
- Код: DC-581560
13 032 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасний та потужний акумуляторний миючий пилосос Dreame R10s Aqua створений спеціально для універсального та зручного прибирання всього Вашого житлового приміщення. За допомогою високої потужності роботи 120 аВт і унікальною насадкою для миття підлоги робить прибирання не просто комфортним, але і набагато якіснішим. Сучасний та ергономічний дизайн Висока потужність всмоктування 120 аВт Спеціальна насадка для миття підлоги Режим міні-пилососу Тривалий час автономної роботи Надійна та продумана конструкція Унікальна швабра що обертає для миття підлоги Перейдіть на швабру, що обертається, для одночасного прибирання пилососом і вологого прибирання. Просто додайте води, увімкніть регулятор подачі води, і швабра, що обертається, впорається зі складними забрудненнями, такими як сліди свійських тварин, жир або плями від кави. Акумулятор збільшеної ємності Dreame R10s Aqua оснащений удосконаленим акумулятором, що забезпечує до 70 хвилин автономної роботи та ефективне прибирання до 120 м/кв від одного заряду. Завдяки акумулятору на 7х2500 мАг робить прибирання легким та ефективним. Прибирання навіть у темних куточках будинку Багатофункціональна щітка оснащена покращеним синьо-зеленим підсвічуванням з технологією CelesTect Reveal Dust, яка виявляє частинки пилу під час прибирання для неперевершеної точності всмоктування. Продумана конструкція щітки Протизаплутуюча конструкція щітки R10S ідеально підходить як для килимів, так і для твердих підлогових покриттів. Передня частина, що регулюється, легко справляється з ворсистими килимами і великим сміттям, мінімізуючи опір руху для легкого прибирання. Яскравий та чіткий світлодіодний LED екран Світлодіодний LED екран відображає рівень заряду акумулятора та потужність всмоктування, а також сповіщає в режимі реального часу про проблеми в роботі пилососа. Моторизована міні-щітка Моторизована міні-щітка з удосконаленою конструкцією, яка запобігає сплутуванню, ефективно видаляє шерсть і волосся під час прибирання м’яких меблів. Ваш будинок буде чистим і без найменшої порошинки. Широка комбінована насадка Широка комбінована насадка відмінно підходить для очищення стільниць, клавіатур та інших невеликих плоских поверхонь, де необхідне делікатне очищення. Щілинна насадка Щілинна насадка ефективно справляється з прибиранням важкодоступних місць, проникаючи в кути і щілини практично будь-яких меблів або незручних куточків. Прибирання нового рівня Dreame R10s Aqua забезпечує високу продуктивність прибирання. Пилосос оснащений надійною потужністю всмоктування 120 аВт та вдосконаленим високошвидкісним двигуном із частотою обертання 120 000 об/хв. Розроблений для ефективного видалення сміття, забезпечує більш ефективне прибирання, знижуючи втрати потужності і перешкоджаючи потоку повітря. Три рівні всмоктування, кожен із яких призначений для прибирання різних забруднень. Спеціальна кнопка у верхній частині екрану забезпечує зручний спосіб продовжувати прибирання без постійного натискання вибору режиму роботи. Високий рівень фільтрації Удосконалена п’ятишарова система фільтрації вловлює дрібний пил і відфільтровує їх із повітря з ефективністю до 99,9%. Удосконалений пилозбірник очищає повітря від пилу, зберігаючи його свіжим. Зручна конструкція пилозбірника Пилозбірник об’ємом 0,6 л. можна легко очистити буквально в пару рухів, що дозволяє продовжити прибирання ще з більшою ефективністю. Фільтр який можна мити HEPA фільтр пилососу Dreame можна запросто промити під проточною водою, що дозволяє більш ефективно очищати повітря та зберігати весь пил усередині пилососу. Дизайн, який підійде кожному Настінне кріплення дозволяє зручно зберігати пилосос Dreame R10s Aqua після кожного використання. Крім того, стильний і продуманий дизайн дозволяє навіть доповнювати Ваш інтер’єр, щоб не сильно впадати в очі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dreame |
| Колір | Білий |
| Об'єм пилозбірника | 0.6 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування щітки | з підсвічуванням |
| Індикатор заповнення пилозбірника | є |
| Індикатор заряду | відсутня |
| Вага | 1.28 кг г |
| Випускний фільтр | HEPA |
| Входить до комплекту постачання | бездротовий пилосос, центральна трубка, турбощітка універсальна, міні-турбощітка, комбінована широка насадка 2 в 1, настінне кріплення, щілинна насадка, адаптер живлення, акумулятор, турбощітка для вологого прибирання, насадки для миття підлоги |
| Для меблів | є |
| Додаткові насадки | немає |
| Еко-режим | відсутній |
| Живлення | Акумулятор |
| Збір рідини | відсутній |
| Знімний пилосос | зі знімним пилососом |
| Кількість рівнів потужності | 1 режим + Турборежим |
| М'який валик | немає |
| Модуль для вологого прибирання | є |
| Міні-турбощітка | є |
| Напруга акумулятора | немає даних |
| Насадка прямого всмоктування | немає |
| Настінний кріплення | в комплекті |
| Наявність дисплея | з дисплеєм |
| Потужність всмоктування | 120 Вт |
| Підлога/Килим | є |
| Регулятор потужності | на ручці |
| Рівень шуму | немає даних дБ |
| Споживана потужність | 350 Вт |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип пилососу | вертикальний + портативний |
| Тип ручки | Пряма |
| Тип прибирання | сухе + вологе прибирання |
| Турборежим | є |
| Турбощітка | є |
| УФ-обробка | немає |
| Циклонна система | є |
| Час повного заряджання акумулятора | 4.5 рік |
| Час роботи від акумулятора (звичайний режим) | 40 хв |
| Щілинна | є |
- Ціна: 13 032 ₴









