Акумуляторний пилосос Rowenta X-Force Flex 16.60 Animal RH9C71E0
- Готово до відправки
- Код: DC-587414
27 039 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інновації у дії Приготуйтеся до нового рівня збирання. Вдвічі більше потужності. Інноваційний двигун забезпечує потужну силу всмоктування до 315 аВт для прибирання сміття за 1 прохід. Вдвічі більше часу роботи До 2 годин для тривалих сеансів збирання. До 2 годин роботи ручним блоком у режимі Eco. Технологія Flex Для легкого доступу до всіх важкодоступних місць. Автоматичне регулювання потужності Всмоктування залежно від типу статі. Турбощітка для тварин Ідеальна, коли вдома є пухнасті улюбленці. Док-станція для заряджання Завжди заряджений і під рукою завдяки док-станції. Найкраща у своєму класі турбощітка Високоефективна на будь-якому типі статі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rowenta |
| Живлення | Акумулятор |
| Об'єм пилозбірника | 0.65 л |
| Потужність всмоктування | 315 Вт |
| Споживана потужність | 780 Вт |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.8 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 79 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування щітки | з підсвічуванням |
| Індикатор заповнення пилозбірника | є |
| Індикатор заряду | є |
| Випускний фільтр | HEPA |
| Входить до комплекту постачання | акумуляторний пилосос, покращена турбощітка Neo, щітка Animal Turbo, щітка для меблів, щілинна насадка, 2 щітки Easy Brush, док-станція для зберігання пилососа та насадок, додатковий фільтр, інструкція, гарантійний талон |
| Для меблів | є |
| Додаткові насадки | немає |
| Еко-режим | є |
| Збір рідини | відсутній |
| Знімний пилосос | без знімного пилососу |
| Колір | Чорний |
| Кількість рівнів потужності | 2 режими + Турборежим |
| М'який валик | немає |
| Модуль для вологого прибирання | немає |
| Міні-турбощітка | немає |
| Напруга акумулятора | 25.2 В |
| Насадка прямого всмоктування | немає |
| Настінний кріплення | відсутній |
| Наявність дисплея | з дисплеєм |
| Підлога/Килим | є |
| Регулятор потужності | на ручці |
| Тип пилососу | вертикальний + портативний |
| Тип ручки | Пряма |
| Тип прибирання | сухе прибирання |
| Турборежим | є |
| Турбощітка | є |
| УФ-обробка | немає |
| Циклонна система | немає |
| Час повного заряджання акумулятора | 5 років |
| Час роботи від акумулятора (звичайний режим) | 120 хв |
| Щілинна | є |
- Ціна: 27 039 ₴










