Акумуляторний пилосос Mova J10 (VJ10A)
- Готово до відправки
- Код: DC-541066
4 738 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасний та потужний акумуляторний пилосос Mova J10 створений спеціально для максимально швидкого та якісного прибирання всього будинку. За допомогою високої потужності всмоктування 8000 Па та ергономічної конструкції дозволяє прибирати в будь-якому куточку будинку з високою ефективністю. Особливості: Сучасний та продуманий дизайн Високошвидкісний двигун з потужним всмоктуванням 8000 Па Світлодіодне оптичне підсвічування Тривалий час автономної роботи до 35 хвилин Складна конструкція для ефективного прибирання Бездротове прибирання з потужним високошвидкісним безщітковим двигуном Прибирання з висококласним рівнем всмоктування та ефективним безщітковим двигуном - дозволяє більш ефективно видаляти волосся, бруд, пил або будь-яке інше дрібне сміття, роблячи Ваш будинок на багато чистіше. Ефективне та тривале прибирання Насолоджуйтесь до 35 хвилин безперервного прибирання з постійним потужним всмоктуванням без втрати потужності від 4 акумуляторів ємністю 2200 мАг. Світлодіодне підсвічування зони прибирання Світлодіодне освітлення дозволяє прибрати важкопомітний пил і дрібне сміття на твердих підлогах, дозволяючи ретельніше прибирати ваш будинок. Складна трубка робить прибирання в кутах доступнішим Складна трубка дозволяє легко прибрати вузькі та важкодоступні куточки будинку, що дозволяє очистити Ваше житлове приміщення на 100 відсотків. Режим ручного пилососу Mova J10 є універсальним інструментом для чищення, який можна використовувати як портативний пилосос для більш ефективного та універсального прибирання кожного куточка Вашого будинку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mova |
| Колір | Чорний |
| Об'єм пилозбірника | 0.5 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування щітки | з підсвічуванням |
| Індикатор заповнення пилозбірника | відсутній |
| Індикатор заряду | є |
| Вага | 1 кг г |
| Випускний фільтр | HEPA |
| Входить до комплекту постачання | пилосос, комбінована широка насадка 2 в 1, турбощітка універсальна, центральна трубка що згинається, щілинна насадка |
| Для меблів | немає |
| Додаткові насадки | немає |
| Еко-режим | відсутній |
| Живлення | Акумулятор |
| Збір рідини | відсутній |
| Знімний пилосос | зі знімним пилососом |
| Кількість рівнів потужності | 1 режим + Турборежим |
| М'який валик | немає |
| Модуль для вологого прибирання | немає |
| Міні-турбощітка | немає |
| Напруга акумулятора | 14.8 В |
| Насадка прямого всмоктування | немає |
| Настінний кріплення | в комплекті |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Потужність всмоктування | 43 Вт |
| Підлога/Килим | є |
| Регулятор потужності | на ручці |
| Рівень шуму | 81 дБ дБ |
| Споживана потужність | 150 Вт |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип пилососу | вертикальний + портативний |
| Тип ручки | складається |
| Тип прибирання | сухе прибирання |
| Турборежим | є |
| Турбощітка | є |
| УФ-обробка | немає |
| Циклонна система | є |
| Час повного заряджання акумулятора | 4.5 рік |
| Час роботи від акумулятора (звичайний режим) | 35 хв |
| Щілинна | є |
- Ціна: 4 738 ₴










