Акумуляторний електровіник Karcher KB 5 (1.258-050.0)
- Готово до відправки
- Код: DC-523228
4 697 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторний електровіник KB 5 - ідеальне рішення для підтримуючого прибирання твердих і килимових підлогових покриттів. Легкий і компактний апарат, оснащений літій-іонним акумулятором і універсальною щіткою, ефективно видаляє з підлоги будь-яке сміття. Завдяки подвійному шарніру ним можна легко очистити сходи, ділянки підлоги в кутах, уздовж стін, під стільцями та іншими меблями. Водночас апарат дуже зручний у користуванні: під час проведення прибирання не потрібно нагинатися, ввімкнення та вимкнення здійснюються автоматично, а контейнер для сміття легко витягується з бічної сторони. Адаптивна технологія прибирання Надійно усуває бруд на твердих і килимових покриттях Інноваційна адаптивна система для оптимального режиму прибирання Оптимізована внутрішня геометрія для оптимального підмітання та заповнення контейнера. Контейнер для сміття легко вийняти та встановити знову Швидка та легка гігієнічна утилізація сміття без контакту з брудом. Поворотний шарнір Зручна регульована рукоятка Маневреність Зручне прибирання між стільцями і під меблями.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Живлення | Акумулятор |
| Об'єм пилозбірника | 0.37 л |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 60 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування щітки | без підсвічування |
| Індикатор заповнення пилозбірника | відсутній |
| Індикатор заряду | відсутня |
| Випускний фільтр | мікрофільтр |
| Входить до комплекту постачання | акумуляторний електровіник, зарядний пристрій, інструкція, гарантійний талон |
| Для меблів | немає |
| Додаткові насадки | немає |
| Еко-режим | відсутній |
| Збір рідини | відсутній |
| Знімний пилосос | без знімного пилососу |
| Колір | білий / чорний |
| Кількість рівнів потужності | 1 режим |
| М'який валик | немає |
| Модуль для вологого прибирання | немає |
| Міні-турбощітка | немає |
| Напруга акумулятора | 3.6 В |
| Насадка прямого всмоктування | немає |
| Настінний кріплення | відсутній |
| Наявність дисплея | без дисплея |
| Потужність всмоктування | немає даних |
| Підлога/Килим | є |
| Регулятор потужності | без регулювання |
| Тип пилососу | вертикальний |
| Тип ручки | Пряма |
| Турборежим | відсутній |
| Турбощітка | немає |
| УФ-обробка | немає |
| Циклонна система | немає |
| Час повного заряджання акумулятора | 2.5 рік |
| Час роботи від акумулятора (звичайний режим) | 30 хв |
| Щілинна | немає |
- Ціна: 4 697 ₴









