Акумуляторний пилосос Rowenta X-Force Flex 12.60 Aqua RH98C0WO
- Готово до відправки
- Код: DC-470907
17 957 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ГНУЧКИЙ ТА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ БЕЗДРОТОВИЙ ПИЛОСОС ДЛЯ АБСОЛЮТНО НОВОГО ДОСВІДУ ПРИБИРАННЯ Акумуляторний пилосос Rowenta XForce Flex 12.60 забезпечує абсолютно новий досвід прибирання, поєднуючи виняткову ефективність прибирання з максимальною гнучкістю. Максимальна потужність всмоктування до 150 повітряних Ват забезпечує ефективне прибирання щоразу, а знімний акумулятор забезпечує вражаючу 45-хвилинну автономність. Відкрийте для себе унікальний досвід прибирання, доповнений фірмовими технологіями Rowenta: технологія Flex дозволяє прибирати в 4 рази нижче під меблями, не нахиляючись, дисплей Smart Control у реальному часі, автоматичне регулювання потужності всмоктування залежно від типу підлоги тощо. ВИСОКА ПРОДУКТИВНІСТЬ Бездротове прибирання: потужне всмоктування до 150 Вт, довговічна батарея з часом роботи до 45 хвилин і 99,9% фільтрації дрібного пилу, алергенів і пилових кліщів. РОЗУМНЕ ТА ОПТИМІЗОВАНЕ ПРИБИРАННЯ Виняткова продуктивність, покращена передовою технологією, з автоматичним регулюванням потужності всмоктування залежно від типу підлоги для оптимізації результатів прибирання щоразу. 2-В-1 МИЄ ТА ПИЛОСОСИТЬ Скоротіть час прибирання вдвічі за допомогою одночасного миття та прибирання пилососом завдяки високоефективній миючій насадці, вдосконаленій технологією Aqua. ЕФЕКТИВНІСТЬ У ВАС ПІД РУКОЮ Дисплей Smart Control показує залишок заряду батареї та сповіщує про необхідність очищення фільтра, а також дозволяє регулювати потужність відповідно до ваших потреб за допомогою 4 різних рівнів і тригера Boost. ПРИБИРАННЯ СКРІЗЬ Відкрийте для себе новий досвід прибирання з неймовірною легкістю завдяки інтелектуальному дизайнуз гнучким акумуляторним пилососом, щоб пилососити будь-де, не нахиляючись, і системою Power LED для прибирання пилу в місцях із слабким освітленням. ВЕЛИКА ЄМНІСТЬ КОНТЕЙНЕРУ Насолоджуйтесь тривалими сеансами прибирання з контейнером для пилу XL об'ємом 0,9 л, який надзвичайно легко спорожнити та на 100% мити разом з сепаратором та фільтром. БЕЗМЕЖНІ МОЖЛИВОСТІ Відчуйте різницю зі справжньою зручністю прибирання, щоб легко прибирати в усьому будинку, а не лише на підлозі: потужне глибоке очищення з доступом до кожного куточка. ПРИДАТНІСТЬ ДЛЯ РЕМОНТУ 15 РОКІВ Міцні, довговічні матеріали та дизайн, які створені для тривалого використання, з якістю, підтвердженою 15-річною придатністю до ремонту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rowenta |
| Живлення | Акумулятор |
| Об'єм пилозбірника | 0.9 л |
| Потужність всмоктування | 150 Вт |
| Споживана потужність | 320 Вт |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 82 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| LED-підсвічування щітки | з підсвічуванням |
| Індикатор заповнення пилозбірника | відсутній |
| Індикатор заряду | є |
| Випускний фільтр | HEPA |
| Для меблів | є |
| Додаткові насадки | насадка Easy Brush (2 шт.) |
| Еко-режим | є |
| Збір рідини | є |
| Знімний пилосос | без знімного пилососу |
| Колір | чорний / синій |
| Кількість рівнів потужності | 3 режими + Турборежим |
| М'який валик | немає |
| Модуль для вологого прибирання | є |
| Міні-турбощітка | є |
| Напруга акумулятора | немає даних |
| Насадка прямого всмоктування | немає |
| Настінний кріплення | в комплекті |
| Наявність дисплея | з дисплеєм |
| Підлога/Килим | є |
| Регулятор потужності | на корпусі |
| Тип пилососу | вертикальний |
| Тип ручки | складається |
| Тип прибирання | сухе + вологе прибирання |
| Турборежим | є |
| Турбощітка | є |
| УФ-обробка | немає |
| Циклонна система | є |
| Час повного заряджання акумулятора | 3 рік |
| Час роботи від акумулятора (звичайний режим) | 45 хв |
| Щілинна | є |
- Ціна: 17 957 ₴










