Смарт-годинник CMF by Nothing Watch 3 Pro Light Grey (A10700022)_EU
- Готово до відправки
- Код: DC-568656
4 646 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Годинник CMF Watch Pro 3 оснащений 1,43-дюймовим AMOLED-дисплеєм з роздільною здатністю 466 x 466 пікселів, щільністю 326 PPI та частотою оновлення 60 кадрів за секунду. Автоматичне регулювання яскравості забезпечує ідеальну видимість екрану як у яскравому сонячному світлі, так і в темряві. Повна настроюваність Вибирайте з більш ніж 120 циферблатів, включаючи динамічні, інтерактивні та статичні варіанти з постійно увімкненим дисплеєм. Ви можете легко налаштувати кольори, стилі та дані, такі як рівень заряду батареї, кількість кроків та витрати калорій. Крім того, доступні чотири екрани віджетів, які можна налаштувати для швидкого доступу до календаря, керування музикою, погодою або інформацією про здоров’я. Розширені функції для спорту та здоров’я Годинник CMF Watch Pro 3 підтримує 131 спортивний режим і автоматично розпізнає сім видів активності. Завдяки багатосистемному GPS з 5 супутниковими мережами всі ваші переміщення точно відстежуватимуться. Розширені функції моніторингу здоров’я забезпечують цілодобовий моніторинг частоти серцевих скорочень та насичення крові киснем, а також надають детальну інформацію про ваш сон за допомогою інтелектуальної технології сну.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал ремінця | Силікон |
| Користувальницькі характеристики | |
| SIM-картка | відсутня |
| SMS | є |
| Ємність акумулятора | 350 мАгод мА/год |
| Інтерфейси з'єднання | Bluetooth 5.3 |
| Акселерометр | є |
| Барометр | немає |
| Батьківський контроль | немає |
| Бездротове зарядження | немає |
| Будильник | є |
| Вага | 51 г г |
| Вбудована пам'ять | - |
| Вбудований мікрофон | є |
| Виклик голосового помічника | є |
| Виклики | є |
| Вміст кисню у крові | є |
| Водонепроникність | є |
| Вібромотор | є |
| Відтворення музики через Bluetooth | є |
| Голосові повідомлення | є |
| Гіроскоп | є |
| Дизайн | класичний |
| Для дітей | Немає |
| Діагональ екрана | 1.43" |
| Змінний ремінець | можливість заміни ремінця |
| Клас захисту | IP68 |
| Колір корпусу | Light Gray |
| Колір ремінця | Light Grey |
| Компас | немає |
| Контроль денної активності | є |
| Крокомір | є |
| Лічильник биття серця | є |
| Лічильник калорій | є |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Месенджери та соціальні мережі | є |
| Операційна система | немає даних |
| Пульсометр | є |
| Підтримка безконтактних платежів (NFC) | без NFC |
| Роздільна здатність екрана | 466 х 466 |
| Розмір ремінця | 22 мм |
| Розміри корпусу | 258х47х15.2 мм |
| Серія годинників | CMF by Nothing Watch Pro 3 |
| Стекло | немає даних |
| Спортивні | Да |
| Спосіб оповіщення | вібрація, звуковий сигнал |
| Сумісність з ОС | iOS, Android OS |
| Супутникова навігація | GPS, Beidou, Galileo, GLONASS, QZSS |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тонометр | немає |
| Трекінг сну | є |
| Управління музичним плеєром | є |
| Форма дисплея | прямокутна |
| Час автономної роботи | до 13 днів |
- Ціна: 4 646 ₴



