Смарт-годинник Mibro GS Active Gold
- Готово до відправки
- Код: DC-557963
3 242 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплексний цілодобовий моніторинг здоров’я, розширене відстеження здоров’я 4PD, сповіщення про частоту серцевих навантажень, SpO2, аналіз сну, жіноче здоров’я, моніторинг стресу та тренування дихання. Розширений фітнес-годинник, водонепроникність 5ATM, 150 спортивних режимів з алгоритмом руху SeekBeats. 10-осьові датчики для точного виявлення руху, включно з розпізнаванням плавання, пульсу під водою та відстеження SWOLF. 5-зіркова незалежна одночастотна система супутникового позиціонування GNSS підтримує GPS, Beidou, GLONASS, Galileo та QZSS, пропонуючи точне відстеження траєкторії поза приміщенням. Метеостанція на вашому зап’ясті Отримуйте професійну глобальну інформацію про погоду, включаючи якість повітря, УФ-індекс, схід/захід сонця, фази місяця, припливи та інше, щоб виконувати свої плани тренувань. Яскравий дисплей AMOLED Life Assistant з яскравістю 1000 ніт, добре видимий на сонячному світлі. Доступ до сповіщень, інструментів охорони здоров’я, пошуку телефону тощо. Акумулятор 400 мАг, безперебійне навчання До 20 днів у щоденному режимі | До 50 днів в базовому режимі | До 15 годин в режимі GPS
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mibro |
| Матеріал ремінця | Силікон |
| Користувальницькі характеристики | |
| SIM-картка | відсутня |
| SMS | є |
| Ємність акумулятора | 400 мАгод мА/год |
| Інтерфейси з'єднання | Bluetooth 5.3 |
| Акселерометр | є |
| Барометр | є |
| Батьківський контроль | немає |
| Бездротове зарядження | немає |
| Будильник | є |
| Вага | 51.5 г г |
| Вбудована пам'ять | 512 МБ |
| Вбудований мікрофон | немає |
| Виклик голосового помічника | немає |
| Виклики | є |
| Вміст кисню у крові | є |
| Водонепроникність | WR50 (5 ATM) |
| Вібромотор | є |
| Відтворення музики через Bluetooth | є |
| Голосові повідомлення | немає |
| Гіроскоп | є |
| Дизайн | класичний |
| Для дітей | Немає |
| Діагональ екрана | 1.3" |
| Змінний ремінець | можливість заміни ремінця |
| Клас захисту | немає даних |
| Колір корпусу | Gold |
| Колір ремінця | Orange |
| Компас | немає |
| Контроль денної активності | є |
| Крокомір | є |
| Лічильник биття серця | є |
| Лічильник калорій | є |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Месенджери та соціальні мережі | є |
| Операційна система | немає даних |
| Пульсометр | є |
| Підтримка безконтактних платежів (NFC) | без NFC |
| Роздільна здатність екрана | 360 х 360 |
| Розмір ремінця | 268 мм |
| Розміри корпусу | 46.5 х 46.5 х 11.8 мм |
| Серія годинників | Mibro GS Active |
| Стекло | - |
| Спортивні | Да |
| Спосіб оповіщення | вібрація |
| Сумісність з ОС | iOS, Android OS |
| Супутникова навігація | GPS, Beidou, Galileo, GLONASS, QZSS |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тонометр | немає |
| Трекінг сну | є |
| Управління музичним плеєром | є |
| Форма дисплея | кругла |
| Час автономної роботи | до 50 днів |
- Ціна: 3 242 ₴




