Бездротовий маршрутизатор Asus RT-BE58U V2 (90IG0A70-MO9C00)
- Готово до відправки
- Код: DC-578922
8 122 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Для використання пристрою на території України оновіть програмне забезпечення: https://www.asus.com/ua-ua/networking-iot-servers/wifi-7/all-series/rt-be58u/helpdesk_bios?model2Name=RT-BE58U Розширюваний маршрутизатор WiFi 7 AiMesh, 4K-QAM, MLO, AI Detection 2.5G WAN/LAN порт, чотири 1G порти, безпека мережі комерційного рівня, батьківський контроль, IoT мережа, дитяча мережа, VPN мережа. Надшвидкісний WiFi 7. Двохдіапазонний маршрутизатор з можливістю розширення WiFi 7 (802.11be) збільшує швидкість до 3600 Мбіт/с, а 4096-QAM підвищує швидкість передачі даних в одному частотному діапазоні в 1,2 рази. Високопродуктивний процесор - оснащений найновішим чотириядерним процесором Broadcom з тактовою частотою 2,0 ГГц і обчислювальною потужністю до 20 тис. DMIPS, легко справляючись з різними програмними та апаратними функціями. Розгортання багатоканальної роботи (MLO) для ультра-гладкого підключення - підключення до кількох діапазонів одночасно для забезпечення стабільного інтернет-з’єднання та ефективної передачі даних. Al Detection on WAN Input - гнучкі входи WAN з портом WAN/LAN 2,5 Гб і портом WAN/LAN 1 Гб. Пристрій може автоматично визначати вхід WAN і самостійно налаштовуватись для спрощення процесу встановлення. Розширювана мережа AiMesh - маршрутизатори AiMesh, що розширюються, забезпечують безшовний роумінг по всьому будинку з багатими розширеними можливостями. Мережева безпека комерційного рівня. Безпека мережі з AiProtection Pro комерційного рівня на базі Trend Micro, а також сканування безпеки одним дотиком і функція Safe Browsing.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Кількість антен | 4 шт. |
| Тип | Бездротовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Beamforming | є |
| IPTV | є |
| MU-MIMO | є |
| USB-порт | є |
| VPN | є |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | є |
| Ємність акумулятора | немає |
| Акумуляторна батарейка | немає |
| Вага | 0.46 кг г |
| Віддалене управління | є |
| Додаткові режими роботи | Точка доступу |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (дводіапазонний) |
| Категорія LTE | немає |
| Колір | Black |
| Комплект постачання | маршрутизатор, блок живлення, кабель Ethernet, документація |
| Консольний порт | немає |
| Конструкція антен | зовнішні |
| Кількість WAN-портів | 2 |
| Кількість портів LAN | 4 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | немає |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | немає |
| Напруга живлення | 12 В |
| Площа покриття | немає даних м2 |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Пріоритезація трафіку (QoS) | є |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | немає |
| Підтримка Mesh | з підтримкою Mesh |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Розміри | 238 х 193 х 59 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | BE3600 |
| Тип зовнішньої антени | незнімна |
| Тип монтажа | Настільний |
| Швидкість Wi-Fi | 688 Мбіт/сек + 2882 Мбіт/сек |
| Швидкість портів LAN | 2.5 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | немає |
| Шифрування Wi-Fi | WPA / WPA2 / WPA3 |
- Ціна: 8 122 ₴



