Бездротовий маршрутизатор Mercusys MR37BE
- Готово до відправки
- Код: DC-583654
5 716 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Швидкість дводіапазонного з’єднання 6,5 Гбіт/с Мбіт/с: дозволяє вашим пристроям працювати на повній швидкості. Насолоджуйтесь плавною потоковою передачею 4K/8K, захопливими іграми в AR/VR та блискавично швидким завантаженням. Новітній WiFi 7: Завдяки каналам 160 МГц, 4K-QAM, MLO та іншим функціям, які пропонує WiFi 7, ваша мережа отримає вражаючу продуктивність. Багатоканальний режим роботи (MLO): збільшує пропускну здатність, зменшує затримку та підвищує надійність для нових програм. Порти 2,5 G: 1 порт WAN 2,5 Gbps, 1 порт LAN 2,5 Gbps та 2 порти LAN 1 Gbps долають вузьке місце 1G, забезпечуючи максимальну продуктивність ваших пристроїв. Максимальне покриття: 6 всеспрямованих антен, власна оптимізація Wi-Fi та технологія формування променя забезпечують ширше покриття, більшу ємність, сильніші та надійніші з’єднання, а також менше перешкод. Сумісність з EasyMesh: Працює з маршрутизаторами та розширювачами сигналу EasyMesh для формування безперебійної мережі Mesh Wi-Fi для всього будинку, запобігаючи падінням та затримкам під час перемикання між сигналами. Просте налаштування та використання: Керування мережею ще ніколи не було таким простим завдяки застосунку MERCUSYS.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mercusys |
| Кількість антен | 6 шт. |
| Тип | Бездротовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Beamforming | немає |
| IPTV | немає |
| MU-MIMO | немає даних |
| USB-порт | немає |
| VPN | є |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | є |
| Ємність акумулятора | немає |
| Акумуляторна батарейка | немає |
| Вага | 0.6 кг г |
| Віддалене управління | немає |
| Додаткові режими роботи | Точка доступу / Репітер |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (дводіапазонний) |
| Категорія LTE | немає |
| Колір | Black |
| Комплект постачання | маршрутизатор, блок живлення, кабель Ethernet, документація |
| Консольний порт | немає |
| Конструкція антен | зовнішні |
| Кількість WAN-портів | 1 |
| Кількість портів LAN | 3 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | немає |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | немає |
| Напруга живлення | 12 В |
| Площа покриття | немає даних м2 |
| Призначення роутера | ігровий |
| Пріоритезація трафіку (QoS) | немає |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | немає |
| Підтримка Mesh | з підтримкою Mesh |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Розміри | 258 x 119 x 43.3 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | BE6500 |
| Тип зовнішньої антени | незнімна |
| Тип монтажа | Настільний |
| Швидкість Wi-Fi | 688 Мбіт/сек + 5760 Мбіт/сек |
| Швидкість портів LAN | 2.5 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | немає |
| Шифрування Wi-Fi | WPA / WPA2 / WPA3 |
- Ціна: 5 716 ₴






