Бездротовий маршрутизатор Mercusys MB130-4G
- Готово до відправки
- Код: DC-576737
3 063 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мережа 4G – Швидкість завантаження 4G LTE досягає 150 Мбіт/с. Просто вставте SIM-карту – Конфігурації не потрібні, сумісність SIM-карт гарантована. Дводіапазонний Wi-Fi 1200 Мбіт/с – Висока швидкість Wi-Fi до 300 Мбіт/с на діапазоні 2,4 ГГц і 867 Мбіт/с на 5 Діапазон ГГц. Одночасне підключення – Спільний доступ до Інтернету з 64 пристроями Wi-Fi. Порти зовнішніх антен – підключіть антени 4G/3G, щоб посилити мережевий сигнал. Режим маршрутизатора – Підключіть кабель Ethernet до порту LAN/WAN для гнучкого доступу, якщо немає з’єднання 4G.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mercusys |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Тип | Бездротовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Beamforming | немає |
| IPTV | немає |
| MU-MIMO | немає |
| USB-порт | немає |
| VPN | немає |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | немає |
| Ємність акумулятора | немає |
| Акумуляторна батарейка | немає |
| Вага | 0.22 кг г |
| Віддалене управління | немає |
| Додаткові режими роботи | - |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (дводіапазонний) |
| Категорія LTE | немає |
| Колір | white |
| Комплект постачання | маршрутизатор, блок живлення, кабель Ethernet, документація |
| Консольний порт | немає |
| Конструкція антен | немає |
| Кількість WAN-портів | 1 |
| Кількість антен | - шт. |
| Кількість портів LAN | 1 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | немає |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | немає |
| Напруга живлення | 12 В |
| Площа покриття | 50+ кв.м м2 |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Пріоритезація трафіку (QoS) | немає |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | є |
| Підтримка Mesh | без підтримки Mesh |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Розміри | 165.97 х 95 х 61.05 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | АС1200 |
| Тип зовнішньої антени | - |
| Тип монтажа | Настільний |
| Швидкість Wi-Fi | 300 Мбіт/сек + 867 Мбіт/сек |
| Швидкість портів LAN | 100 Мбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | немає |
| Шифрування Wi-Fi | WPA-PSK / WPA2-PSK |
- Ціна: 3 063 ₴







