Бездротовий маршрутизатор TP-Link Archer GE230
- Готово до відправки
- Код: DC-583650
6 411 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блискавичний ігровий Wi-Fi зі швидкістю до 3600 Мбіт/с: забезпечує швидкість 2882 Мбіт/с у діапазоні 5 ГГц і 688 Мбіт/с у діапазоні 2,4 ГГц. Завдяки функціям Wi-Fi 7, таким як Multi-Link Operation (MLO) і 4K-QAM, ви зможете насолоджуватися безперебійною грою та неперевершеною швидкістю. Два порти 2,5G для підвищення продуктивності ігор: Працюйте на повну потужність завдяки двом портам 2,5G, що забезпечують до 2,5? вищу швидкість передачі даних. Нестримне турбо-прискорення ігор: Прискорюйте ігрові програми, ігрові пристрої, мобільні ігри та ігрові сервери. Стабілізуйте з’єднання, мінімізуйте коливання, затримки та пінг, одночасно підвищуючи швидкість. Дизайн, натхненний гоночними автомобілями: Archer GE230 підживлює ігрову пристрасть своїм елегантним зовнішнім виглядом, натхненним гоночними автомобілями. Настроюване RGB-підсвічування додає динамічного сяйва, роблячи його яскравим акцентом у будь-якій ігровій установці. Спеціальна ігрова панель: інтуїтивно зрозуміла ігрова панель надає інформацію про ігрове середовище в режимі реального часу, включаючи стан мережі, продуктивність маршрутизатора, налаштування RGB, прискорені ігри та обладнання, що дозволяє гравцям ефективно розробляти стратегію. Сумісність з EasyMesh: працює з маршрутизаторами EasyMesh і підсилювачами сигналу, утворюючи безперервну Mesh-мережу Wi-Fi для всього будинку. Ця зв’язність забезпечує стабільне покриття, дозволяючи геймерам ефективно співпрацювати та домінувати в багатокористувацьких іграх. TP-Link HomeShield: HomeShield пропонує надійний антивірусний захист для безпечного ігрового досвіду. Він захищає всі ваші пристрої та особисті дані від онлайн-загроз, забезпечуючи спокій під час гри.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TP-Link |
| Кількість антен | 4 шт. |
| Тип | Бездротовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Beamforming | є |
| IPTV | є |
| MU-MIMO | 2х2 |
| USB-порт | є |
| VPN | є |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | є |
| Ємність акумулятора | немає |
| Акумуляторна батарейка | немає |
| Вага | 0.59 кг г |
| Віддалене управління | немає |
| Додаткові режими роботи | Точка доступу |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (дводіапазонний) |
| Категорія LTE | немає |
| Колір | Black |
| Комплект постачання | маршрутизатор, блок живлення, кабель Ethernet, документація |
| Консольний порт | немає |
| Конструкція антен | зовнішні |
| Кількість WAN-портів | 1 |
| Кількість портів LAN | 4 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | немає |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | немає |
| Напруга живлення | 12 В |
| Площа покриття | немає даних м2 |
| Призначення роутера | ігровий |
| Пріоритезація трафіку (QoS) | є |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | немає |
| Підтримка Mesh | з підтримкою Mesh |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Розміри | 267 х 153 х 59 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | BE3600 |
| Тип зовнішньої антени | незнімна |
| Тип монтажа | Настільний |
| Швидкість Wi-Fi | 688 Мбіт/сек + 2882 Мбіт/сек |
| Швидкість портів LAN | 2.5 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | немає |
| Шифрування Wi-Fi | WPA / WPA2 / WPA3 / WPA-Enterprise / WPA2-Enterprise |
- Ціна: 6 411 ₴










