Маршрутизатор Ruijie Reyee RG-EG406XS
- Готово до відправки
- Код: DC-576537
15 952 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні характеристики Підтримка до 400 одночасних клієнтів Високопродуктивний маршрутизатор з пропускною здатністю 2,5 Гбіт/с для різних мережних сценаріїв Потужний VPN з підтримкою до 100 тунелів для філій та віддалених співробітників Ефективне керування смугою пропускання на основі додатків та користувачів Багатоканальна WAN-мережа, інтелектуальне балансування навантаження Безкоштовне управління у хмарі Ruijie Cloud на весь термін служби у будь-який час та в будь-якому місці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruijie |
| Користувальницькі характеристики | |
| Beamforming | немає |
| IPTV | немає |
| MU-MIMO | немає |
| USB-порт | немає |
| VPN | є |
| WAN-порт | Ethernet / SFP |
| WPS | немає |
| Ємність акумулятора | немає |
| Акумуляторна батарейка | немає |
| Вага | 0.61 кг г |
| Віддалене управління | є |
| Додаткові режими роботи | - |
| Діапазон частот | немає |
| Категорія LTE | немає |
| Колір | Black |
| Комплект постачання | маршрутизатор, блок живлення, документація |
| Консольний порт | немає |
| Конструкція антен | немає |
| Кількість WAN-портів | 5 |
| Кількість антен | - шт. |
| Кількість портів LAN | 5 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | немає |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | немає |
| Напруга живлення | 12 В |
| Площа покриття | немає м2 |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Пріоритезація трафіку (QoS) | немає |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | немає |
| Підтримка Mesh | без підтримки Mesh |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Розміри | 202 х 108 х 28 мм |
| Стандарт Wi-Fi | немає |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | - |
| Тип | дротові |
| Тип зовнішньої антени | - |
| Тип монтажа | Настільний |
| Швидкість Wi-Fi | - |
| Швидкість портів LAN | 2.5 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | немає |
| Шифрування Wi-Fi | - |
- Ціна: 15 952 ₴






