Маршрутизатор Ruijie Reyee RG-EG710XS
- Готово до відправки
- Код: DC-567535
19 890 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості Висока пропускна спроможність, що підтримує до 700 одночасних клієнтів Пропускна здатність 3 Гбіт/с, високопродуктивний маршрутизатор для офісних мереж Потужний VPN з 300 тунелями для філій та віддалених співробітників Ефективне керування смугою пропускання на основі додатків та користувачів Багатоканальна WAN-мережа, інтелектуальне балансування навантаження Управління протягом усього терміну служби у хмарі Ruijie у будь-який час та в будь-якому місці
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruijie |
| Користувальницькі характеристики | |
| Beamforming | немає |
| IPTV | є |
| MU-MIMO | немає |
| USB-порт | немає |
| VPN | є |
| WAN-порт | Ethernet / SFP |
| WPS | немає |
| Ємність акумулятора | немає |
| Акумуляторна батарейка | немає |
| Вага | 2.65 кг г |
| Віддалене управління | немає |
| Додаткові режими роботи | - |
| Діапазон частот | немає |
| Категорія LTE | немає |
| Колір | Grey |
| Комплект постачання | маршрутизатор, кріплення, документація |
| Консольний порт | немає |
| Конструкція антен | немає |
| Кількість WAN-портів | 1 |
| Кількість антен | - шт. |
| Кількість портів LAN | 7 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | 2 |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | немає |
| Напруга живлення | 100-240 В |
| Площа покриття | немає м2 |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Пріоритезація трафіку (QoS) | немає |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | немає |
| Підтримка Mesh | без підтримки Mesh |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Розміри | 440 x 210 x 43.6 мм |
| Стандарт Wi-Fi | немає |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | - |
| Тип | дротові |
| Тип зовнішньої антени | - |
| Тип монтажа | стійковий |
| Швидкість Wi-Fi | - |
| Швидкість портів LAN | 2.5 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | 10 Гбіт/с |
| Шифрування Wi-Fi | - |
- Ціна: 19 890 ₴





