Бездротовий маршрутизатор Ruijie Reyee RG-EW3000GX
- Готово до відправки
- Код: DC-532130
3 912 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості: 5 гігабітних портів Ethernet 5 антен з високим коефіцієнтом посилення Смуга пропускання 160 мГц Оцініть підвищення швидкодії Завдяки передовій технології Wi-Fi 6 RG-EW3000GX забезпечує у 4 рази більшу ємність пристрою та гарантує у 3 рази вищу швидкість порівняно з Wi-Fi 5. Надвисокі швидкості завдяки смузі пропускання 160 мГц RG-EW3000GX перевершує найсміливіші очікування, підтримуючи смугу пропускання 160 МГц. Ви зможете без зусиль досягти стабільної передачі даних із надвисокою швидкістю більш ніж 900 Мбіт/с. Збільшене покриття, розширені можливості підключення Завдяки 5 антен з високим коефіцієнтом посилення RG-EW3000GX забезпечує якісний сигнал Wi-Fi без вільних ділянок у покритті в квартирах будь-якого розміру та планування. Пориста мережа Reyee, швидке та просте розширення мережі Завдяки ніздрюватій мережі Reyee вам більше не доведеться турбуватися про вільні ділянки в покритті. Пориста мережа Reyee підтримує підключення всіх домашніх маршрутизаторів Reyee Wi-Fi 5 та Wi-Fi 6, дозволяючи налаштувати мережу, яка забезпечує безшовний роумінг та уніфіковане керування. Зручне керування домашньою мережею Ruijie Reyee надає неймовірні вдосконалені функції, дозволяючи віддалено керувати мережею в будь-який час. Моніторинг статусу мережі Відстежуйте статус маршрутизатора в реальному часі і постійно будьте в курсі статусу підключення, пропускної спроможності та проблем у мережі. Моніторинг пристроїв, підключених до мережі Легко відстежуйте статус пристроїв, підключених до маршрутизатора. Віддалене перезавантаження У мережі виникають проблеми? Спробуйте перезавантажити віддалено обладнання, щоб швидко виправити проблему. Зміна пароля Турбуєтеся про безпеку Wi-Fi? Захистіть мережу за допомогою функції керування паролями.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruijie |
| Кількість антен | 5 шт. |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Тип | Бездротовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Beamforming | немає |
| IPTV | є |
| MU-MIMO | 2х2 |
| USB-порт | немає |
| VPN | є |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | немає |
| Ємність акумулятора | немає |
| Акумуляторна батарейка | немає |
| Вага | 0.5 кг г |
| Віддалене управління | є |
| Додаткові режими роботи | Точка доступу / Репітер / Wisp |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (дводіапазонний) |
| Категорія LTE | немає |
| Колір | white |
| Комплект постачання | маршрутизатор, документація |
| Консольний порт | немає |
| Конструкція антен | зовнішні |
| Кількість WAN-портів | 2 |
| Кількість портів LAN | 3 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | немає |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | немає |
| Напруга живлення | 12 В |
| Площа покриття | немає даних м2 |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Пріоритезація трафіку (QoS) | немає |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | немає |
| Підтримка Mesh | з підтримкою Mesh |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Розміри | 260 х 140 х 30 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | AX3000 |
| Тип зовнішньої антени | - |
| Тип монтажа | Настільний |
| Швидкість Wi-Fi | 574 Мбіт/сек + 2402 Мбіт/сек |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | немає |
| Шифрування Wi-Fi | немає даних |
- Ціна: 3 912 ₴









