Бездротовий маршрутизатор Ruijie Reyee RG-EW300T
- Готово до відправки
- Код: DC-523300
3 912 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
RG-EW300T, залишайтеся на зв'язку Бездротовий маршрутизатор 4G LTE 300 Мбіт/с Користуйтеся Інтернетом у будь-якому місці Завдяки ультрасучасним технологіям LTE RG-EW300T забезпечує бездротове підключення до Інтернету. Використовуючи SIM-карту з тарифним планом, маршрутизатор може легко підключатися до найближчих веж мобільного зв'язку для забезпечення миттєвого доступу в Інтернет. Автоматичне конфігурування без налаштування вручну Після встановлення SIM-картки та увімкнення маршрутизатора все повністю готове для доступу до високошвидкісної мережі 4G LTE. Високоякісне обладнання для максимально зручної роботи Просте та зручне підключення Висока адаптивність Маршрутизатор оснащений чотирма зовнішніми антенами, що гарантує стабільніший сигнал і розширене покриття мережі. Маршрутизатор підтримує модеми 4G LTE та обладнання більшості інтернет-провайдерів, гарантуючи швидкість завантаження до 150 Мбіт/с.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruijie |
| Кількість антен | 4 шт. |
| Тип | Бездротовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Beamforming | немає |
| IPTV | немає |
| MU-MIMO | 2х2 |
| USB-порт | немає |
| VPN | немає |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | немає |
| Ємність акумулятора | немає |
| Акумуляторна батарейка | немає |
| Вага | 0.25 кг г |
| Віддалене управління | немає |
| Додаткові режими роботи | - |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц |
| Категорія LTE | сat.4 (150 Мбіт/с) |
| Колір | Black |
| Комплект постачання | маршрутизатор, документація |
| Консольний порт | немає |
| Конструкція антен | зовнішні |
| Кількість WAN-портів | 1 |
| Кількість портів LAN | 4 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | немає |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | немає |
| Напруга живлення | 12 В |
| Площа покриття | немає даних м2 |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Пріоритезація трафіку (QoS) | немає |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | є |
| Підтримка Mesh | без підтримки Mesh |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Розміри | 175 х 100 х 25 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | N300 |
| Тип зовнішньої антени | - |
| Тип монтажа | Настільний |
| Швидкість Wi-Fi | 300 Мбіт/сек |
| Швидкість портів LAN | 100 Мбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | немає |
| Шифрування Wi-Fi | немає даних |
- Ціна: 3 912 ₴






