WiFi Mesh-система Netgear Orbi RBK762S (RBK762S-100EUS)
- Готово до відправки
- Код: DC-468289
37 258 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тридіапазонна WiFi Mesh система NETGEAR Orbi RBK762S, що складається з маршрутизатора WiFi 6 та одного сателіту, з технологією Mesh Orbi та з 1 роком NETGEAR Armor, та покриттям мережі до 465 кв.м, буде відмінним рішенням для вашого розумного будинку та забезпечить максимальну швидкість на всіх ваших пристроях. Завдяки запатентованій тридіапазонній технології Wi-Fi Orbi, відзначеній нагородами, ви можете насолоджуватися максимальною стабільною швидкістю та високою продуктивністю на пристроях без перебоїв у будь-якому куточку вашого будинку. Транслюйте, переглядайте та працюйте на 75 підключених пристроях одночасно. Отримайте максимальну продуктивність із 6 потоками Wi-Fi 6 та швидкістю до 5.4 Гбіт/с. Насолоджуйтесь потоковою передачею 4K/8K UHD, іграми без затримок та плавною потоковою передачею. З фірмовим додатком Orbi встановлення та налаштування RBK762S займає всього кілька хвилин, тому ви зможете швидше почати користуватися покращеним Wi-Fi. Ви також можете бачити свої підключені пристрої, запускати тест швидкості інтернету, керувати підписками на послуги NETGEAR та багато іншого прямо з електронного гаджета на долоні. Наявність трьох портів Gigabit Ethernet на маршрутизаторі та двох на кожному сателіті дозволяє зручно створювати домашній офіс або розважальний простір за допомогою проводового підключення Smart телевізорів, медіа плеєрів, ігрових приставок, мережевих сховищ тощо. NETGEAR Armor — на базі Bitdefender комплексне рішення для забезпечення безпеки в Інтернеті для вашої домашньої мережі та підключених пристроїв, що забезпечує додатковий захист та впевненість у собі. Річна передплата включена.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Netgear |
| Кількість антен | 3 шт. |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Користувальницькі характеристики | |
| Beamforming | є |
| IPTV | є |
| MU-MIMO | немає даних |
| USB-порт | немає |
| VPN | є |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | є |
| Ємність акумулятора | немає |
| Акумуляторна батарейка | немає |
| Вага | 0.73 кг г |
| Віддалене управління | є |
| Додаткові режими роботи | Точка доступу |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц, 6 ГГц (тридіапазонний) |
| Категорія LTE | немає |
| Колір | white |
| Комплект постачання | маршрутизатор, сателіт, блок живлення, кабель Ethernet, документація |
| Консольний порт | немає |
| Конструкція антен | вбудовані |
| Кількість WAN-портів | 1 |
| Кількість портів LAN | 3 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | немає |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | немає |
| Напруга живлення | 12 В |
| Площа покриття | 400+ кв.м м2 |
| Призначення роутера | Mesh-система |
| Пріоритезація трафіку (QoS) | є |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | немає |
| Підтримка Mesh | з підтримкою Mesh |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Розміри | 211 x 168 x 64 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | AX5400 |
| Тип | бездротові |
| Тип зовнішньої антени | - |
| Тип монтажа | Настільний |
| Швидкість Wi-Fi | 600 Мбіт/сек + 2400 Мбіт/сек + 2400 Мбіт/сек |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | немає |
| Шифрування Wi-Fi | WEP / WPA / WPA2 / WPA3 |
- Ціна: 37 258 ₴






