Бездротовий маршрутизатор Mercusys Halo H30G(3-pack)
- Готово до відправки
- Код: DC-394556
4 738 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Одна уніфікована мережа – завдяки передовій технології Mesh пристрої Halo працюють разом, щоб утворити єдину цілісну домашню мережу з одним ім’ям WiFi та паролем. Безперебійний роумінг – автоматично перемикайтеся між Halos під час переміщення по дому, завжди отримуючи найкращий сигнал, щоб насолоджуватися найшвидшими з’єднаннями для всіх ваших пристроїв. Покриття всього будинку – ковдра площею до 2800 футів? (260 м²) із високошвидкісним Wi-Fi, усуваючи мертві зони Wi-Fi у вашому домі. Дводіапазонний Wi-Fi 1,3 Гбіт/с – Halo H30G забезпечує швидке та стабільне підключення до 100 пристроїв зі швидкістю до 1300 Мбіт/с і працює з основними провайдерами Інтернет-послуг (ISP) і модемами. Легке керування додатками – використовуйте додаток MERCUSYS, щоб швидко налаштувати Wi-Fi та керувати ним. Повні гігабітні порти – 2 порти Gigabit на один блок Halo для швидких дротових з’єднань
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mercusys |
| Тип | Бездротовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Beamforming | є |
| IPTV | є |
| MU-MIMO | є |
| USB-порт | немає |
| VPN | є |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | немає |
| Ємність акумулятора | немає |
| Акумуляторна батарейка | немає |
| Вага | 0.51 кг г |
| Віддалене управління | є |
| Додаткові режими роботи | Точка доступу |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (дводіапазонний) |
| Категорія LTE | немає |
| Колір | white |
| Комплект постачання | маршрутизатор х3, блок живлення х3, кабель Ethernet, документація |
| Консольний порт | немає |
| Конструкція антен | вбудовані |
| Кількість WAN-портів | 2 |
| Кількість антен | - шт. |
| Кількість портів LAN | 2 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | немає |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | немає |
| Напруга живлення | 12 В |
| Площа покриття | 200+ кв.м м2 |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Пріоритезація трафіку (QoS) | немає |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | немає |
| Підтримка Mesh | з підтримкою Mesh |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Розміри | 88 х 88 х 88 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | АС1300 |
| Тип зовнішньої антени | - |
| Тип монтажа | Настільний |
| Швидкість Wi-Fi | 400 Мбіт/сек + 867 Мбіт/сек |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | немає |
| Шифрування Wi-Fi | WPA / WPA2-PSK |
- Ціна: 4 738 ₴








