Бездротовий маршрутизатор Tenda W18e
- Готово до відправки
- Код: DC-534129
2 142 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
W18E призначений для забезпечення бездротової мережі для невеликих офісів, інтернет кафе, великих будинків. Особливості: Нове підвищення продуктивності, професійна корпоративна мережа. 4х360°С всеспрямовані антени, покриття до 300 м2. 50 бездротових та 30 провідних користувачів. 3 порти WAN, підтримка багаторазового широкосмугового використання. Сталевий корпус, міцніший, ніж пластиковий корпус маршрутизатора. Оснащений потужними чіпами Qualcomm Tenda W18E AC1200 є Wi-Fi маршрутизатором, здатним використовувати одночасно до 4 інтернет-провайдерів, забезпечуючи стабільне і високошвидкісне підключення до 80 користувачів. Він оснащений чотирма гігабітними портами Ethernet, два з яких можуть працювати як WAN/LAN. Модель дводіапазонна, працюючи на частотах 2.4 та 5 ГГц, забезпечує сумарну швидкість бездротового підключення до 1167 Мб/с. Wi-Fi маршрутизатор Tenda W18E AC1200 оснащений 4 зовнішніми регульованими антена, що дозволяють покривати бездротовою мережею площу до 300 кв. Модель має 8 Мб вбудованої пам'яті та 128 Мб ОЗУ, що дозволяє обробляти всі робочі процеси без затримок та зависань. Підтримка декількох протоколів VPN дозволяє легко налаштовувати захищений канал передачі даних у режимі Client-to-LAN або LAN-to-LAN. 2-діапазонний роутер Tenda W18E підтримує інтеграцію із сервісом Captive Protal, доступ до якого надається після введення імені користувача та пароля.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenda |
| Кількість антен | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Тип | Бездротовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Beamforming | немає |
| IPTV | немає |
| MU-MIMO | немає даних |
| USB-порт | немає |
| VPN | є |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | немає |
| Ємність акумулятора | немає |
| Акумуляторна батарейка | немає |
| Вага | 0.93 кг г |
| Віддалене управління | немає |
| Додаткові режими роботи | - |
| Діапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (дводіапазонний) |
| Категорія LTE | немає |
| Колір | Black |
| Комплект постачання | маршрутизатор, блок живлення, документація |
| Консольний порт | немає |
| Конструкція антен | зовнішні |
| Кількість WAN-портів | 1 |
| Кількість портів LAN | 3 |
| Кількість портів SFP/SFP+ | немає |
| Можливість підключення зовнішніх LTE антен | немає |
| Напруга живлення | 12 В |
| Площа покриття | 50+ кв.м м2 |
| Призначення роутера | для дому та офісу |
| Пріоритезація трафіку (QoS) | немає |
| Підтримка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карти) | немає |
| Підтримка Mesh | без підтримки Mesh |
| Підтримка РоЕ | немає |
| Розміри | 220 х 135 х 30 мм |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | АС1200 |
| Тип зовнішньої антени | - |
| Тип монтажа | Настільний |
| Швидкість Wi-Fi | 300 Мбіт/сек + 867 Мбіт/сек |
| Швидкість портів LAN | 1 Гбіт/с |
| Швидкість портів SFP/SFP+ | немає |
| Шифрування Wi-Fi | немає даних |
- Ціна: 2 142 ₴







