Машинка для стрижки ковтунців First FA-5530-5-CR
- Готово до відправки
- Код: DC-379117
679 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Для видалення пуху і катишків з трикотажних тканин Леза з нержавіючої сталі Можливість використання батарейок Щітка для чищення Кнопка живлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | First |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.22 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Елементи живлення в комплекті | є |
| Захисна кришка для лез | відсутня |
| Знімний резервуар | є |
| Колір | біло-бежевий |
| Наявність окремої ручки | відсутня |
| Потужність | 3 Вт Вт |
| Розміри | 14.5 х 6.5 х 8.5 см |
| Тип і кількість елементів живлення | 1 х Li-Ion |
| Час заряджання акумулятора | немає даних |
| Час роботи на одному заряді | 30 хв |
| Швидкість обертання лез | немає даних |
| Щіточка для чистки лез | є |
- Ціна: 679 ₴





