Акустична система REAL-EL X-797 Black
- Готово до відправки
- Код: DC-551985
9 169 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
REAL-EL X-797 - максимум потужності та драйву! Це портативна акустична система із неймовірною потужністю 90 Вт. REAL-EL X-797 вражає двома 8" динаміками, двома 2.5" твіттерами, насиченим мега басом, яскравими середніми частотами та чіткими високими – все для захоплюючого бездоганного звучання. Влаштовуй справжню вечірку будь-де – вдома, у дворі, в гаражі або на природі. Підключайся через Bluetooth, USB, microSD або AUX – твоя музика завжди поряд. Хочеш більше? Активуй TWS та об’єднай дві системи в одну стереопару для подвоєної потужності 180 Вт. Два мікрофонні входи з функцією луна та режим караоке перетворять будь-яку зустріч на справжній концерт. Вся передня панель X-797 підсвічується динамічним RGB-світловим масивом із 5 режимами ефектів, створюючи дивовижну атмосферу на кожній вечірці. Живлення можливе як від мережі 230 В, так і вбудованого акумулятора ємністю 88,8 Втч - до 7 годин автономного звучання. Пульт керування забезпечує повний контроль. REAL-EL X-797 – заряджений на розваги. Особливості TWS – одночасне підключення двох систем до одного джерела аудіо сигналу Передача аудіо сигналу через Bluetooth USB, Micro SD (TF) AUX підключення для використання з ПК, ТБ та іншими джерелами Регулювання рівня високих та низьких частот Два мікрофонні входи з функцією луна RGB Підсвічування Збільшений час роботи Пульт дистанційного керування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Живлення | Акумулятор |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 90 Вт |
| Тип | Портативні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Chromecast / AirPlay | немає |
| DLNA | немає |
| Fm-приймач | немає |
| NFC | немає |
| USB для відтворення | є |
| Wi-Fi | немає |
| Ємність акумулятора | 8000 мАг |
| Індикація | заряджання + розряджання |
| Аудіо роз'єм 3.5 мм | є |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Вологозахищена | Немає |
| Відношення сигнал / шум | немає даних |
| Голосове керування | немає |
| Дисплей | немає |
| Кардридер | є |
| Клас захисту | немає |
| Колір | Black |
| Кількість / діаметр динаміків | 2 х 8 дюймів, 2 х 2.5 дюйма |
| Мікрофон | є |
| Протиударна | Немає |
| Пульт ДК | є |
| Підсвітка | з підсвічуванням |
| Роз'єм зарядки | AC |
| Розмір | 321 х 772 х 292 мм |
| Ручка / петля / карабін для перенесення | ручка |
| Сумісність | Android + iOS |
| Технологія TWS (створення стереопари) | немає |
| Тип акустики | портативна |
| Тип підключення | дротове + бездротове |
| Формат акустики | 2.0 |
| Функція Power Bank | немає |
| Функція гучного зв'язку (Hands Free) | немає |
| Час автономної роботи | до 7 годин |
| Частотний діапазон | 45 - 20 000 Гц |
- Ціна: 9 169 ₴










