Акустична система HiFuture Wedge 50W Brown
- Готово до відправки
- Код: DC-541468
8 131 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
50 Вт потужності, смарт нічник, управління жестами, функція TWS та все це у корпусі з преміальних матеріалів HiFuture Wedge - стильна та функціональна колонка, створить атмосферу де завгодно Особливості: - Неймовірне звучання на 360°: Сабвуфер на 30 Вт та 2 твітера по 10 Вт забезпечать потужний та якісний звук із насиченими басами - Bluetooth 5.3: З функцією динамічної оптимізації потужності зменшує енергоспоживання та робить сигнал ще більш стабільним - Li-Pol батарея 5000 мАгод: До 3 годин у режимі музики, або 2 години у режимі музики та світла. Повністю заряджається за 2 години комплектним адаптером - Смарт-нічник: Проведи рукою, щоб увімкнути або вимкнути його. Легко регулювати яскравість світла жестами - LED підсвітка: Сервопривід з сенсорним керуванням та регулюванням яскравості - Функція TWS (True Wireless Stereo): Підключай одночасно 2 колонки до одного пристрою та насолоджуйся неймовірним стерео ефектом - Два варіанти з’єднання: Прослуховуй музику через Bluetooth (до 10 м) або підключивши ґаджет за допомогою 3.5 мм аудіо-кабелю (AUX) - Сучасний дизайн: Завдяки мінімалістичному стилю ідеально доповнить будь-який інтер’єр - Якісні матеріали: Корпус із софт тач пластику, обтягнутий нейлоновою тканиною та алюмінієві ніжки - Два способи встановлення: Стаціонарне або портативне використання завдяки знімним ніжкам - Широка сумісність: Девайс повністю сумісний з усіма пристроями з підтримкою Bluetooth будь-яких версій
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HiFuture |
| Живлення | Акумулятор |
| Потужність | 50 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.44 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Chromecast / AirPlay | немає |
| DLNA | немає |
| Fm-приймач | немає |
| NFC | немає |
| USB для відтворення | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Ємність акумулятора | 5000 мАг |
| Індикація | Немає |
| Аудіо роз'єм 3.5 мм | є |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Вологозахищена | Немає |
| Відношення сигнал / шум | немає даних |
| Голосове керування | немає |
| Дисплей | немає |
| Додатково | - |
| Кардридер | немає |
| Клас захисту | немає |
| Колір | Brown |
| Кількість / діаметр динаміків | 3 |
| Матеріал корпусу | метал, пластик, тканинна |
| Мікрофон | немає |
| Протиударна | Немає |
| Пульт ДК | немає |
| Підсвітка | з підсвічуванням |
| Роз'єм зарядки | DC |
| Розмір | 390 х 110 х 110 мм |
| Ручка / петля / карабін для перенесення | - |
| Сумісність | Android + iOS |
| Технологія TWS (створення стереопари) | є |
| Тип акустики | портативна |
| Тип підключення | дротове + бездротове |
| Формат акустики | 1.0 |
| Функція Power Bank | немає |
| Функція гучного зв'язку (Hands Free) | немає |
| Час автономної роботи | до 3 годин |
| Частотний діапазон | немає даних |
- Ціна: 8 131 ₴










