Акустична система Remax RB-M27 Red (6954851287452)
- Готово до відправки
- Код: DC-459661
815 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поєднує в собі ідеальне звучання і эргономитность. Вбудований мікрофон дозволить використовувати акустичну систему в якості гарнітури. Компактний корпус аксесуар виконаний з металу. Акумулятор пристрою забезпечує до 8 годин роботи без підзарядки. Максимально просте управління допоможе швидко: переключити треки, відрегулювати гучність, скористатися додатковими опціями. Основні особливості портативної акустики Remax RB-M27: Компактний корпус; Якісне звучання; Вбудований мікрофон; Зрозуміле управління; 8 годин музики без підзарядки; Портативність.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remax |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.192 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Fm-приймач | немає |
| USB для відтворення | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Ємність акумулятора | немає даних |
| Індикація | заряджання + розряджання |
| Аудіо роз'єм 3.5 мм | немає |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| Відношення сигнал / шум | немає даних |
| Дисплей | немає |
| Живлення | акумулятор + USB |
| Кардридер | немає |
| Клас захисту | немає |
| Колір | Red |
| Кількість / діаметр динаміків | немає даних |
| Мікрофон | є |
| Потужність | 10 Вт Вт |
| Пульт ДК | немає |
| Підсвітка | без підсвічування |
| Роз'єм зарядки | micro-USB |
| Розмір | 88 х 88 х 28 мм |
| Тип акустики | портативна |
| Формат акустики | 2.0 |
| Час автономної роботи | до 8 годин |
| Частотний діапазон | 65 - 20 000 Гц |
- Ціна: 815 ₴

