Акустична система REAL-EL X-713 Black
- Готово до відправки
- Код: DC-447691
2 146 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мультимедійна портативна акустична система REAL-EL X-713 має сучасний дизайн з якісним звучанням. Широкий функціонал "бумбокса" дає змогу прослуховувати музику, підключаючи мобільний пристрій, ПК, TV, ноутбуки тощо, як через вивід AUX, так і через Bluetooth. USB і Micro SD card роз'єми дають можливість прослуховувати аудіо-файли з flash-носіїв. X-713 чудовий супутник для відпочинку на природі, літій-іонний акумулятор на 1800 мАг забезпечить вас музикою на досить тривалий час. Вбудоване FM радіо. Збільшений час роботи. Передавання аудіосигналу через Bluetooth. Радіус дії Bluetooth - до 10 метрів. Вбудований мікрофон для режиму handsfree. Пасивні випромінювачі для більш виразного баса. Еквалайзер регулювання рівня високих і низьких частот. AUX підключення для використання з ПК, ТВ та іншими джерелами. TWS - одночасне підключення двох систем до одного джерела аудіо сигналу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Живлення | Акумулятор |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 10 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Fm-приймач | є |
| USB для відтворення | є |
| Wi-Fi | немає |
| Ємність акумулятора | 1500 мАг |
| Індикація | заряджання + розряджання |
| Аудіо роз'єм 3.5 мм | є |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Відношення сигнал / шум | немає даних |
| Дисплей | є |
| Кардридер | є |
| Клас захисту | немає |
| Колір | Black |
| Кількість / діаметр динаміків | 4 дюйми |
| Мікрофон | є |
| Пульт ДК | немає |
| Підсвітка | з підсвічуванням |
| Роз'єм зарядки | micro-USB |
| Розмір | 284 х 145 х 177 мм |
| Тип акустики | портативна |
| Формат акустики | 1.0 |
| Час автономної роботи | до 5 годин |
| Частотний діапазон | 90 - 20 000 Гц |
- Ціна: 2 146 ₴










