Акустична система JBL Boombox 3 Black (JBLBOOMBOX3BLKEP)
- Готово до відправки
- Код: DC-441351
20 443 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Потужний саунд — з ранку до ночі! JBL Boombox 3 - це покращена версія в лінійці найпотужніших портативних колонок бренду. Колонка, силует якої став уже культовим, отримала багато вражаючих оновлень: нова міцна металева ручка з покращеними силіконовими накладками для більш надійного хвату, нові панелі пасивних випромінювачів, фірмова водо- та пилонепроникна тканина, якою обтягнутий корпус. Також оновлено і начинку колонки: у центрі з’явився новий сабвуфер у формі гоночного треку. Тепер баси стали глибшими, а фірмовий звук, що забезпечується технологією JBL Original Pro Sound, ще потужнішим. І все це з одночасним зменшенням рівня спотворень! Колонка може пропрацювати на одному заряді 24 години, забезпечивши вас музикою на цілий день — від ранкового тренування до пізньої вечірки з друзями. А можливість за допомогою JBL Portable швидко під’єднати до Boombox 3 ще кілька колонок дає вам практично безмежні звукові можливості. Особливості Потужний звук та дуже глибокі баси 24 години роботи на одному заряді Захист від пилу та води класу IP67 Стильний дизайн та надійна конструкція Бездротова передача аудіо через Bluetooth Функція PartyBoost для сполучення з іншими колонками Додаток JBL Portable Екологічна упаковка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Матеріал корпусу | Прогумований пластик |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Chromecast / AirPlay | немає |
| DLNA | немає |
| Fm-приймач | немає |
| NFC | немає |
| USB для відтворення | є |
| Wi-Fi | немає |
| Ємність акумулятора | 10000 мАг |
| Індикація | заряджання + розряджання |
| Аудіо роз'єм 3.5 мм | немає |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Вологозахищена | Да |
| Відношення сигнал / шум | >80 дБ |
| Голосове керування | немає |
| Дисплей | немає |
| Додатково | - |
| Живлення | акумулятор + мережа |
| Кардридер | немає |
| Клас захисту | IP67 |
| Колір | Black |
| Кількість / діаметр динаміків | 2 х 2.75 дюйма, 2 х 0.75 дюйма |
| Мікрофон | немає |
| Потужність | 180 Вт Вт |
| Протиударна | Немає |
| Пульт ДК | немає |
| Підсвітка | без підсвічування |
| Роз'єм зарядки | - |
| Розмір | 485 х 257 х 201 мм |
| Ручка / петля / карабін для перенесення | ручка |
| Сумісність | Android + iOS |
| Технологія TWS (створення стереопари) | немає |
| Тип акустики | портативна |
| Тип підключення | дротове + бездротове |
| Формат акустики | 1.0 |
| Функція Power Bank | немає |
| Функція гучного зв'язку (Hands Free) | немає |
| Час автономної роботи | до 24 години |
| Частотний діапазон | 40 - 20 000 Гц |
- Ціна: 20 443 ₴






