Акустична система JBL Flip Essential 2 Black (JBLFLIPES2)
- Готово до відправки
- Код: DC-431773
4 671 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
До 10 годин відтворення Не турбуйтеся про такі дрібниці, як заряд акумулятора. Flip Essential 2 забезпечує до 10 годин відтворення. Потужний звук JBL Original Pro дозволяє слухати музику довше та голосніше. Завдяки захисту від води за стандартом IPX7, цю колонку можна взяти з собою в басейн або на пляж. Візьміть стовпчик куди завгодно. Вечірка біля басейну? Ідеально. Несподіваний дощ? Нічого страшного. Вечірка на пляжі? Колонка Flip Essential 2 має захист від води за стандартом IPX7, це означає, що її можна без страху використовувати на вулиці. Бездротова передача даних через Bluetooth Підключайте до колонки одночасно 2 смартфони або планшети та насолоджуйся легендарним звуком JBL Original Pro. Екологічна упаковка JBL прагне зробити упаковку більш екологічною. Колонка Flip Essential 2 упакована в коробку із внутрішньою підкладкою з паперу, що підлягає вторинному використанню. Пластиковий ярлик підлягає переробці більш ніж на 90%, а зовні нанесений друк соєвим чорнилом.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.52 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Fm-приймач | немає |
| USB для відтворення | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Ємність акумулятора | немає даних |
| Індикація | розряджання |
| Аудіо роз'єм 3.5 мм | немає |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Відношення сигнал / шум | немає даних |
| Дисплей | немає |
| Живлення | акумулятор + USB |
| Кардридер | немає |
| Клас захисту | IPX7 |
| Колір | Black |
| Кількість / діаметр динаміків | немає даних |
| Мікрофон | немає |
| Потужність | 20 Вт Вт |
| Пульт ДК | немає |
| Підсвітка | без підсвічування |
| Роз'єм зарядки | USB Type-C |
| Розмір | 175 х 68 х 70 мм |
| Тип акустики | портативна |
| Формат акустики | 1.0 |
| Час автономної роботи | до 10 годин |
| Частотний діапазон | 65 - 20 000 Гц |
- Ціна: 4 671 ₴








