Акустична система REAL-EL X-705 Black
- Готово до відправки
- Код: DC-551356
880 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мультимедійна портативна акустична система - REAL-EL X-705 BLACK - стиль, звук та свобода! REAL-EL X-705 BLACK - це компактна і стильна портативна колонка з п’ятьма режимами RGB-підсвічування, що вражає глибоким і деталізованим звуком. Її можна підключити через Bluetooth або підключи USB-флешку і насолоджуйся якісним відтворенням без дротів. Звукові ефекти при включенні та вимкненні додають фана. Активація TWS-режиму дозволяє об’єднати дві колонки в потужнішу стереосистему - подвоювати звук і заряд емоцій на максимум. Прихована ручка для зручного перенесення, компактний розмір та вага всього 480 грамів роблять її ідеальним компаньйоном у місті чи на природі. Працює до 22 годин без підзарядки та має захист від бризок IPX3, щоб музика була з тобою завжди та скрізь. REAL-EL X-705 BLACK - компактна, яскрава та готова до пригод, як і ти. Особливості IPX3 захист RGB підсвічування Bluetooth USB вхід TWS – стерео підключення двох систем до одного джерела аудіо сигналу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Real-el |
| Живлення | Акумулятор |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 5 Вт |
| Тип | Портативні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.48 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Chromecast / AirPlay | немає |
| DLNA | немає |
| Fm-приймач | немає |
| NFC | немає |
| USB для відтворення | є |
| Wi-Fi | немає |
| Ємність акумулятора | 1800 мАг |
| Індикація | заряджання |
| Аудіо роз'єм 3.5 мм | немає |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Вологозахищена | Да |
| Відношення сигнал / шум | немає даних |
| Голосове керування | немає |
| Дисплей | немає |
| Додатково | - |
| Кардридер | немає |
| Клас захисту | IPX3 |
| Колір | Black |
| Кількість / діаметр динаміків | 2 х 2.25 дюйма |
| Мікрофон | немає |
| Протиударна | Немає |
| Пульт ДК | немає |
| Підсвітка | з підсвічуванням |
| Роз'єм зарядки | USB Type-C |
| Розмір | 146 х 86 х 86 мм |
| Ручка / петля / карабін для перенесення | ручка |
| Сумісність | Android + iOS |
| Технологія TWS (створення стереопари) | є |
| Тип акустики | портативна |
| Тип підключення | бездротове |
| Формат акустики | 2.0 |
| Функція Power Bank | немає |
| Функція гучного зв'язку (Hands Free) | немає |
| Час автономної роботи | до 22 годин |
| Частотний діапазон | 120 - 16 000 Гц |
- Ціна: 880 ₴










