Акустична система HiFuture Pocket-S 5W White/Grey/Beige (pocket-s.whitegrey)
- Готово до відправки
- Код: DC-549371
696 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
HiFuture Pocket-S – маленька та легка колонка з потужністю 5 Вт, яка вражає об’ємним звучанням та компактним розміром. Стильний дизайн та зручна кліпса-защіпка роблять колонку ідеальним вибором для дітей та любителів активного способу життя. Особливості: - Компактний форм-фактор: Всього 7 см в висоту, 3 см в ширину та вага 77 г - ідеально підходить для дітей і для тих, хто завжди в русі - Об’ємний звук: Незважаючи на маленькі розміри, Pocket S, приємно вражає своїм гучним звучанням потужністю 5 Вт - Bluetooth 5.4: Нова версія з функцією динамічної оптимізації потужності зменшує енергоспоживання і робить сигнал ще більш стабільним - Тривалий час роботи: Pocket S програватиме музику в режимі non-stop 8 годин - Вологозахист IPX7: Не боїться дощу та бризок, завдяки чому ти можеш брати з собою на прогулянки за будь-якої погоди - Зручна кліпса-защіпка: Легко кріпиться до велосипеда, рюкзака або одягу, не заважаючи під час катання та прогулянок - Просте керування: 3 кнопки на корпусі контролюють усі необхідні функції. Інтуїтивно зрозумілі та зручні для дітей - Стильний дизайн: Унікальний гратчастий візерунок у чотирьох стильних кольорах, обери який підходить саме тобі - Якісні матеріали: Корпус із ударостійкого АBS-пластику, гарантує довговічність виробу - Широка сумісність: Девайс повністю сумісний з усіма пристроями з підтримкою Bluetooth будь-яких версій
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HiFuture |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.077 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Chromecast / AirPlay | немає |
| DLNA | немає |
| Fm-приймач | немає |
| NFC | немає |
| USB для відтворення | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Ємність акумулятора | немає даних |
| Індикація | Немає |
| Аудіо роз'єм 3.5 мм | немає |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Вологозахищена | Да |
| Відношення сигнал / шум | немає даних |
| Голосове керування | немає |
| Дисплей | немає |
| Додатково | - |
| Живлення | Акумулятор |
| Кардридер | немає |
| Клас захисту | IPX7 |
| Колір | White/Grey |
| Кількість / діаметр динаміків | немає даних |
| Мікрофон | немає |
| Потужність | 5 Вт Вт |
| Протиударна | Да |
| Пульт ДК | немає |
| Підсвітка | з підсвічуванням |
| Роз'єм зарядки | USB Type-C |
| Розмір | 70 х 30 х 30 мм |
| Ручка / петля / карабін для перенесення | - |
| Сумісність | Android + iOS |
| Технологія TWS (створення стереопари) | немає |
| Тип акустики | портативна |
| Тип підключення | бездротове |
| Формат акустики | 1.0 |
| Функція Power Bank | немає |
| Функція гучного зв'язку (Hands Free) | немає |
| Час автономної роботи | до 8 годин |
| Частотний діапазон | немає даних |
- Ціна: 696 ₴










