Телескопічний трипод-монопод Promate MagStick Black
- Готово до відправки
- Код: DC-541177
1 793 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Promate MagStick - ідеальна селфі-палка з функцією триподу для створення якісних знімків. Зручність, універсальність та стильний дизайн в одному гаджеті. Особливості: - MagSafe кріплення: Забезпечує ідеально точне співпадання котушок на моделях iPhone 12 та вище, що гарантує використання з максимальним комфортом - Надійна фіксація: Неодимові магніти N52 з легкістю утримають телефон - Складана конструкція: Трансформація у триногу для стабільної фіксації та компактності при транспортуванні - Телескопічна селфі-палка: Легко регулювати довжину для отримання ідеального ракурсу - Обертання на 360°: Максимальна зручність для зйомки з будь-якого кута - Дистанційне керування: Керуй зйомкою на відстані до 10 м, за допомогою знімного пульта - Якісні матеріали: Виготовлений з високоякісного алюмінієвого сплаву та ABS- пластику для надійності та довговічності
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Promate |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 120 мАг |
| Довжина в складеному вигляді | 16.7 см |
| Максимальна довжина | 70 см |
| Матеріал | Пластик, алюміній |
| Мінімальна довжина | 29 см |
| Навантаження | 300 г |
| Радіус дії | до 10 м |
| Тип | Трипод-монопод |
| Тип підключення | Bluetooth |
| Керування | Знімний пульт |
- Ціна: 1 793 ₴







