Проєктор Hopvision H1 Full HD (4262456720031)
- Готово до відправки
- Код: DC-566090
6 523 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яскравість і чіткість 9500 люмен і декодування 4K: Міні-проєктор забезпечує яскравість 9500 люмен, роздільну здатність 1080p FHD і контрастність 10000:1. Завдяки декодуванню 4K ви отримаєте деталізовані тіні, насичені кольори та чіткі зображення для повного занурення в те, що відбувається. Великий екран До 200 дюймів: Насолоджуйтесь переглядом на екрані від 47 до 200 дюймів із проекційною відстанню від 1,3 до 8.53 м. Цей проєктор ідеально підходить для сімейних кіносеансів і великих компаній. Просунутий зв’язок Bluetooth 5.1 і 25% зум: Підключайте Bluetooth-колонки для створення об’ємного звуку або насолоджуйтеся вбудованими динаміками Hi-Fi. Функція 25% зуму дає змогу налаштувати розмір зображення без переміщення проєктора. Мультимедійні можливості Широка сумісність: Інтерфейси HDMI, USBx2, AV і 3.5 мм дають змогу під’єднувати динаміки, Fire TV Stick, ноутбуки, смартфони, iPad, PS5 і багато іншого. Використовуйте його вдома або на вулиці для максимальної зручності.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 1.57 кг |
| Основні | |
| Операційна система | Android |
| Інтерфейси | HDMI |
| Зображення | |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | немає |
| HDMI | є |
| RS-232 | немає |
| USB | є |
| VGA | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Інші роз'єми | немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | є |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Вбудований кардридер | немає |
| Вбудовані динаміки | є |
| Версія Bluetooth | 5.1 |
| Входить до комплекту | проєктор, пульт керування, документація |
| Габарити (ШхВхГ) | 240x210x96 мм |
| Джерело живлення | мережа |
| Джерело світла | LED |
| Додаткові дані | - |
| Діагональ екрана | немає даних |
| Енергоспоживання | немає даних |
| Зворотна проєкція | немає |
| Коефіцієнт проекції | немає даних |
| Колір | Білий з чорним |
| Композитний RCA | немає |
| Контрасність | 10000:1 |
| Корекція спотворення | є |
| Кількість HDMI | 1 |
| Кількість USB | 2 |
| Кількість VGA | - |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна роздільна здатність | 3840х2160 |
| Максимальна фокусна відстань | немає даних |
| Мінімальна фокусна відстань | немає даних |
| Потужність динаміків | 6 Вт |
| Потужність лампи | немає даних |
| Призначення | для домашнього кінотеатру |
| Пульт ДК | є |
| Підтримка 3D | немає |
| Підтримка HDR | немає |
| Рівень шуму | немає даних дБ |
| Співвідношення сторін зображення | 16:9 |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | немає |
| Технологія матриці | LCD |
| Цифрове масштабування | немає |
| Яскравість | 9500 лм |
- Ціна: 6 523 ₴






