Проєктор Tecro PJ-1015
- Готово до відправки
- Код: DC-444461
9 490 ₴
+380 (63) 667-47-66
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серед особливостей проєктора Tecro PJ-1015 можна виділити великий термін експлуатації LED-лампи, що становить 50000 годин, тому вони не потребують змінних ламп. Дуже тішить той факт, що можна не замислюватися про те, коли закінчиться ресурс лампи та треба буде витрачатися на купівлю нової. Наявність роз’ємів USB і HDMI дає змогу відтворювати мультимедійний контент із різних джерел сигналу. За допомогою проєктора Tecro PJ-1015 можна не тільки ефективно провести заняття у школі, презентацію на переговорах, а також організувати перегляд фільму. Комплектація: проєктор, мережевий шнур, пульт ДК, кришка об’єктива, що регулюється заввишки, ніжка, перехідник AV, інструкція.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tecro |
| Колір | Білий |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Лампа | |
| Потужність лампи | 50 Вт |
| Тип лампи | LED |
| Зображення | |
| Роздільна здатність | 800x480 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | немає |
| HDMI | є |
| RS-232 | немає |
| USB | є |
| VGA | є |
| Wi-Fi | немає |
| Інші роз'єми | немає |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | є |
| Бездротові можливості | немає |
| Вбудований кардридер | немає |
| Вбудовані динаміки | є |
| Версія Bluetooth | немає |
| Входить до комплекту | проєктор, пульт керування, документація |
| Габарити (ШхВхГ) | 204x80х148 мм |
| Джерело живлення | мережа |
| Джерело світла | LED |
| Додаткові дані | - |
| Діагональ екрана | немає даних |
| Енергоспоживання | 65 Вт |
| Зворотна проєкція | немає |
| Коефіцієнт проекції | 1.4:1 |
| Композитний RCA | є |
| Контрасність | 1500:1 |
| Корекція спотворення | є |
| Кількість HDMI | 1 |
| Кількість USB | 2 |
| Кількість VGA | 1 |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна роздільна здатність | 1920x1080 |
| Максимальна фокусна відстань | немає даних |
| Мінімальна фокусна відстань | немає даних |
| Операційна система | без ОС |
| Потужність динаміків | 2 Вт |
| Призначення | для роботи та освіти |
| Пульт ДК | є |
| Підтримка 3D | немає |
| Підтримка HDR | немає |
| Співвідношення сторін зображення | 4:3, 16:9 |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | немає |
| Технологія матриці | LCD |
| Цифрове масштабування | немає |
| Яскравість | 1200 лм |
- Ціна: 9 490 ₴



